Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Улюблений Бонд Деніел Креґ певернеться до ролі детектива у сиквелі комедії Раяна Джонсона «Ножі наголо»

03.04.2021
об 10:23

Netflix укладає угоду, щоб зробити продовження хітового фільму 2019 року «Ножі наголо», який Райан Джонсон поставить разом з Деніелом Крейґом, де актор відтворить свою роль жартівника детектива Бенуа Бланка. Джонсон після створення оригінального сценарію, написав продовження та продюсує новий проект разом із партнером по компанії Ремом Бергманом. Джерела стверджують, що угода коштуватиме близько 400 мільйонів доларів, що робить її однією з найбільших в історії фільмів на потокових платформах.

 

 

Очікувалося продовження, але недавній стриманий аукціон, який пройшов між трьома стримерами Netflix, був несподіванкою. Оригінал придбала медіа-компанія Media Rights Capital в рамках однієї кінокартини та розповсюдила фільм за допомогою Lionsgate. Перший фільм коштував 40 мільйонів доларів, що перетворились у 311 мільйонів доларів за даними касових зборів. І оскільки Джонсон та Бергман від початку мали усі права на цю історію, тому їм вдалося укласти найбільшу угоду про продовження, яку вони тільки могли собі уявити. Це Netflix можливість створити франшизу на основі якісного фільму, який вже має значну славу. Зйомки першої картини розпочнуться 28 червня у Греції, а кастинг розпочнеться негайно.

 

 

Угода надзвичайна, враховуючи походження «Ножі наголо». Це сталося тому, що режисер Денні Бойл покинув фільми про Джеймса Бонда, залишивши Крейгу деякий час на відпочинок. Джонсон, котрий завжди любив детективні романи Агати Крісті, мав один з них на увазі, і вони з Бергманом почали працювати над ним ще до того, як Кері Фукунага прийшов на посаду режисера фільмів про агента 007 і був готовий зняти лейбедину пісню Крейґа як британського секретного агента. «Ножі наголо» із вбивчим акторським складом і скрупульозно продуманим сценарієм, виявився приємною несподіванкою для глядачів, тому дуже швидко ставхітом, який ідеально розставляє у ході історії таємниці.

 

 

CAA, яка представляє Джонсона та Крейґа, здійснює посередницьку угоду.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Деніел Крейнг розповів, чому знову вирішив грати Бонда

Під час участі в шоу The Tonight Show Starring Jimmy Fallon актор Деніел Крейг пригадав, як дізнався, що буде грати Джеймса Бонда, коли вперше в житті спробував Мартіні та чому знову вирішив зіграти шпигуна у «Не час помирати», хоча раніше заявляв, що втомився від Бонда.

08.10.2020
об 15:37

Новини

У лютому нуарний детектив «Схованки» побачили італійські глядачі

Прем’єра українського мінісералу відбулася в Італії на Rai 4.

10.02.2021
об 13:28

Новини

Три вечори з Деніелом Крейґом: Фільми з історичним підґрунтям

Попереду три вихідних дня, які можна провести по-різному. Які б у вас плани не були, кожного вечора або хоча б в один із них знайдеться декілька вільних годин для перегляду фільму. Ось декілька стрічок з історичним підґрунтям, в яких грає Деніел Крейґ. Ну, а яка дівчина не мріяла б провести вечір із Джеймс Бондом? В очікуванні виходу 25-ї бондіани, яка має стати останнім для актора фільмом в образі агента 007, пропонуємо згадати, яких історичних героїв втілив на екрані Крейґ.

05.03.2021
об 20:18

Новини

Розпочалася робота над комедійним теледетективом «Джек і Лондон»

Над серіалом «Джек і Лондон» у партнерстві працюють телеканал «1+1» та медіасервіс MEGOGO. У комедійному детективі розповідатиметься історія молодого юриста Влада Шевчука, який зупиняється за крок від своєї мрії – кар’єри у Лондонському суді, бо не може позбутися «мани» – він помітив, що собака брата починає з ним розмовляти.

25.03.2021
об 12:33