Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Україну відвідав режисер «Чорнобиля» Юхан Ренк

22.09.2020
об 13:23

Режисер провів майстер-клас, де розповів про себе, свої секрети та як створювався культовий серіал. Також відвідав Чорнобильску знону відчуження і на власні очі побачив наслідки аварії 1986 року.

Днями вперше в Україні відбувся майстер-клас режисера Юхана Ренка. Захід поділили на два блоки. Під час першого режисер розповів про свій творчий шлях – від співпраці з Девідом Боуї до фільму «Завантаження Ненсі» і культових серіалів Chernobyl, Breaking Bad та інших. Також спікер поділився секретами та правилами своєї роботи. Другу частину майстер-класу присаятили серіалу «Чорнобиль». Ренк розповів про проєктування образів, кастинги, дослідження історій катастрофи 1986 року.

«B2B Doc давно мріяв привезти Юхана Ренка до України, відразу після виходу серіала «Чорнобиль». І нарешті нам це вдалось реалізувати, ще й на такому високому рівні завдяки організації з боку кінофестивалю «Молодість». Для нас усіх це цікавий досвід: запросити культового режисера та познайомити з українською історією та глядачем. Це новий етап, на який виходить локальна кіноіндустрія – і нам, B2B Doc, особливо приємно бути частиною цього процесу. Сподіваємось, що досвід Юхана став важливим внеском у розвиток нових режисерських талантів та креативу індустрі», - зазначив керівник проєкту B2B Doc АЛЕКС ШИРЯЄВ.

По закінченню майстер-класу Юхан Ренк  провів сесію Q&A з гостями.

«Візит Юхана Ренка до Києва став для нас особливою можливістю познайомити українців із міжнародними стандартами творчості, розширити креативну свідомість та збагатити освітній рівень нашої кіноіндустрії. Ми у «Молодості» прагнемо, аби співпраця з  іноземними спікерами такого рівня стала для нас доброю традицією», - зазначив піар-директор кінофестивалю «Молодість» ГЛІБ РОДЧЕНКОВ.

Після проведення майстер-класу режисер разом з командою «Молодості», B2B Doc та Radioaktive Film відвідали Чорнобильську зону відчуження. Там Юхан Ренк вперше наживо ознайомився із наслідками та очевидцями аварії.

Джерело: Пресслужба КМКФ «Молодість»

Читайте також:

Інтерв'ю

Пам'ятати Чорнобиль

На зустрічі в Нью-Йорку з творцем телевізійного мінісеріалу «Чорнобиль» каналу HBO Крейгом Мазіним і британським актором Джаредом Харрісом, який зіграв у ньому одну з головних ролей, VGL cinema говорили про ідею проекту, про складнощі передачі на екрані драматичних подій реальної катастрофи, а також про те, наскільки розуміння цих подій важливе для нас усіх сьогодні.

17.07.2019
об 16:38

Події

КМКФ «Молодість»: Скіфські олені знайшли своїх володарів

Вчора, 29 серпня, під Аркою Дружби народів відбулась Церемонія нагородження 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

30.08.2020
об 12:07

Події

Кіно буде: Цікавинки 49-го КМКФ «Молодість»

Ризики, пов’язані з карантинними обмеженнями, не зупинили організаторів 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», і вони все ж таки прийняли рішення зустрітися з глядачами в кінозалах «Жовтня», Будинку кіно, KINO42, у імпровізованому театрі просто неба біля Арки Дружби Народів та в просторі Fedoriv Hub. Тиждень кіно та освітніх програм у Майстерні талантів промайнув непомітно. За крок до фіналу цьогорічної історії кіноподії ми вирішили передати своїм читачам трохи фестивальної атмосфери.

28.08.2020
об 19:23

Новини

«Чорнобиль» отримав 7 нагород від BAFTA TV

Британська академія кіно і телевізійних мистецтв (BAFTA) вручила свої нагороди за ремесло. Міні-серіал HBO «Чорнобиль» отримав сім «технічних» нагород. Церемонія пройшла в онлайн-форматі на офіційних сторінках BAFTA TV у Facebook та YouTube. З повним списком номінантів можна ознайомитись на сайті премії.

18.07.2020
об 19:58