Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Українці дивитимуться фільми Disney, Pixar і Marvel на оновленому онлайн-майданчику

09.08.2020
об 17:55

Воля та Дісней домовилися про довгострокову співпрацю та підписали декілька контрактів на отримання новинок від студій Walt Disney, Pixar, Marvel, а також Lucasfilm і контент від 21th Century FOX, який тепер також належить Діснею, про це повідомив CUT Insight.

 

Завдяки співпраці провайдера та одного з найбільших виробників контенту в українців з’явиться можливість переглядів усіх новинок та прем’єр від студій Walt Disney, Pixar, Marvel, Lucasfilm, на телеканалах групи CINE+, також за допомогою щомісячної підписки SVOD (Subscription Video on Demand – надання користувачам за типом підписки на 1 місяць пакета фільмів). Тобто прем’єри нового сезону: «Холодне серце 2», «Зоряні війни», «Скайвокер.Схід» – можна буде знайти у кінотеатрі Воля. Усі відео можна дивитися як за підпискою, так і за допомогою послуги оренди.

«Ми дуже раді розширенню співпраці з ВОЛЯ. Наше завдання – надавати користувачам Воля найбільш цікавий контент», – прокоментувала подію, директорка з продажів Дісней в країнах Центральної, Східної Європи та Африки ГАННА ВАЛЬЧАК.

Послуга оренди фільму або TVOD (transactional video on demand) – це тип оренди фільму на 48 годин, для безлімітного перегляду, за певну одноразову сплату. На даний момент сплата складає 69 грн. Дякуючи угоді з Дісней, компанія розширила бібліотеку даної послуги, додав туди усі новинки та прем’єри 21th Century FOX.

Також Воля щороку буде отримувати 150 фільмів для онлайн кінотеатра ВОЛЯ CINEMA, серіали студії ABC, близько 500 годин контенту на рік, більше 500 епізодів мультсеріалів від Disney Channel.

«Коротко резюмуючи результат нашої співпраці – в нас один з найбільших кінотеатрів за підпискою, з найрізноманітнішим контентом від Дісней, на території України» – повідомляє маркетинг директорка Воля САНДРА КРАУЇНЯ.

Читайте також:

Принц Гаррі презентував ювілейний епізод відомого мультсеріалу
Анімація

Принц Гаррі презентував ювілейний епізод відомого мультсеріалу

Принц Гаррі презентував епізод відомого мультсеріалу про паровозика, присвячену подорожі в Лондон і зустрічі з королівською родиною.

30.04.2020
об 10:10

В мережі з’явився трейлер мульфільму Over The Moon
Анімація

В мережі з’явився трейлер мульфільму Over The Moon

Днями потоковий сервіс Netflix представив трейлер нового мультфільму Over the Moon.

25.06.2020
об 17:09

Новини

Disney розробив весільні сукні за мотивами мульфільмів

Кінокомпанія Disney разом з брендом Allure Bridal створили сукні для наречених, та не звичайні, а за мотивами своїх мультфільмів.

05.07.2020
об 12:17

Анімація

З’явився постер до мультсеріалу «Чарівників: Історії Аркадії» Гільєрмо дель Торо

Сервіс Netflix опублікував у мережі офіційний постер мультсеріалу «Чарівники: Історії Аркадії» - це фентезійна стрічка, що входить до трилогії «Історії Аркадії». Режисером та сценаристом франшизи є Гільєрмо дель Торо.

15.07.2020
об 14:23