Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Українську стрічку «Сторонній» відзначили на фестивалі RIFF

31.08.2020
об 12:15

Фільм Дмитра Томашпольского отримав ще одну міжнародну нагороду. Також стрічку продемонстрували мешканцям Норвегії.

У минулі вихідні, 29 серпня, фільм Дмитра Томашпольского «Сторонній» отримав ще одну, вже 11 міжнародну нагороду. На цей раз українську стрічку продемонстрували у конкурсній програмі Міжнародного кінофестивалю  Ravenheart International Film Festival (RIFF), що проходив у Норвегії. Захід є найбільш жанровим фестивалем у Скандинавії. Українська робота вразила журі, особливо їм сподобалась картинка, тож стрічка отримала нагороду за «Найкращу операторську роботу». Зазначимо, до цього фестивалю в активі «Стороннього» вже було десять нагород, з них три за «Найкращий фільм», дві за «Найкращий сценарій», та по одній відзнаці за «Найкращу режисуру», «Найкращу роботу художника-постановника» та «Найкраще художнє рішення». Скандинавська нагорода за «Найращу операторську роботу» стала третьою у доробці оператора-постановника фільму Сергія Смичка саме за цю стрічку.

Також в одному з кінотеатрів Осло, в рамках фестивалю відбулась норвежська прем’єра фільму Дмитра Томашпольского. Нагадаємо, «Сторонній» – це детективна історія про інспекторку Глуховську. Вона розслідує випадки зникнення команди синхронного плавання у басейні прямо під час виступу,  а також чому та куди могла зникнути пацієнтка водолікарні під час прийому хвойно-перлинної ванни. Глуховська повинна дізнатись, як ці справи пов’язані між собою, а також під час розслідування жінка  з’ясує хто вона насправді.

 

Джерело: Facebook-сторінка стрічки «Сторонній»

Читайте також:

Новини

До Дня незалежності України на великі екрани виходить роуд-муві «Східняк»

20 серпня в кінотеатрах з’явиться фільм режисера-дебютанта Енді Іва (Андрій Іванюк) «Східняк». Комедійне роуд-муві, головну роль в якому виконав Богдан Бенюк, знімали на основі реальних історій, що траплялися в АТО.

17.08.2020
об 17:29

Новини

Продюсувати док: 8 кроків до успішної прем’єри

Цього року від України в міжнародній майстерні EURODOC беруть участь продюсерка та керівниця індустрійної секції DOCU/ПРО Дар’я Бассель, а також режисерка та продюсерка Аліна Горлова. Європейська навчальна програма, розроблена спеціально для незалежних продюсерів/-ок документального кіно. За підтримки Українського культурного фонду дівчата розпочинають серію публікацій «Продюсувати док», в якій ділитимуться спостереженнями та знаннями, здобутими в майстерні.

25.08.2020
об 12:25

Новини

Скільки людей готові відвідувати кіно в умовах пандемії

Соціологи провели дослідження та розпитали українців, як змінились їхні глядацькі настрої через пандемію COVID-19.

25.08.2020
об 14:24

Новини

Іванна Сахно поділилась подробицями зйомок фільму Let It Snow

Днями на 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» відбувся спеціальний закритий показ фільму Let It Snow. Наступного дня виконавиця головної ролі Іванна Сахно дала пресконференцію. Під час якої розповіла, скільки тривали зйомки фільму, які складнощі виникали в засніжених горах Грузії, які фільми ще збирається продюсувати та чому їй важливо бути присутньою на кінофестивалі в складі журі.

28.08.2020
об 14:50