Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Українську короткометражку представлять у програмі кінофестивалю у Таллінні

03.11.2021
об 10:14

Прем’єра короткометражної драми “Оператор Вікторія” - відбудеться в офіційній конкурсній програмі кінофестивалю PÖFF Shorts 2021 у Таллінні. 20-хвилинний фільм - режисерський та сценарний дебют співзасновниці “ForeFilms”, продюсерки Анни Соболевської.

PÖFF Shorts – підфестиваль естонських «Темних ночей», Pimedate Ööde Filmifestival (PÖFF), одного з найважливіших кінофестивалів світу; секція Shorts, присвячена короткому метру та анімації, є найбільшою тематичною подією країн Балтії.

Головна героїня Вікторія - операторка кол-центру психологічної допомоги. Щодня вона допомагає десяткам людей знайти вихід із складних ситуацій. Та чи знайде вона сили для порятунку свого життя?

За сюжетом, оператор колл-центру Вікторія щодня надає психологічну допомогу людям. Вона була вимушена віддати сина батькам, щоб боротися із наркозалежністю свого чоловіка та мати змогу повернути дитину додому. Живучи в замкненому колі залежних токсичних взаємовідносин, вже майже втрачаючи надію, вона отримує дивний дзвінок від матері-самогубці, що змушує її перестати бути жертвою та зрозуміти, що тільки вона сама несе відповідальність за своє життя і за життя свого сина.

 

Джерело: ForeFilms, DzygaMDB

Читайте також:

Новини

Кінокомпанія «Три-Я-Да Продакшн» працює над комедійним серіалом для дорослих

Кінокомпанія «Три-Я-Да Продакшн» знімає 8-серійний проєкт для VOD-платформ. Комедійний серіал має назву «Порно, я люблю тебе». Це пригодницька комедія про порноагента на ім'я Мартін. Він молодий і амбітний, однак жага пригод у кожній серії призводить героя до найкурйозніших ситуацій.

19.10.2021
об 17:11

Новини

"Останній лицар": чи піде підкаблучник проти волі дружини?

Вася – класичний підкаблучник. Його владна, вічно всім незадоволена дружина Люба постійно «пиляє» його. Єдина віддушина Василя – його хобі: чоловік колекціонує фігурки лицарів. Саме з ними він забуває про все і може, нарешті, відчути себе справжнім чоловіком. Утім у реальному житті Вася постійно стримується і слухається дружину. Та одного дня Васі доля дарує шанс проявити себе. Чи наважиться він на це?

01.11.2021
об 13:39