Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Українську короткометражку представлять на Niagara Canada International Film Festival

26.04.2022
об 18:17

Анімаційний короткометражний фільм "Непотрібні речі"  відібрали до програми Niagara Canada International Film Festival. Автори пообіцяли "підсвітити" Ніагару українсько-анімаційно!

Анімаційний короткометражний фільм-дебют режисера Дмитра Лісенбарта "Непотрібні речі" створено за мотивами оповідання Роберта Шеклі "Крамниця старовинних чудасій". Світова прем'єра стрічки відбулась минулоріч на 24-му Шанхайському міжнародному кінофестивалі.

"Непотрібні речі" Дмитра Лісенбарта мають цьогоріч одних тільки офіційних селекцій на понад 20 анімаційних фестивалів різних кінців світу, а перемоги вибороли у США на Big Muddy Film Festival - Best Animation Film та Fantasy/Sci-Fi Film & Screenplay Festival - BEST SCI-FI FILM, у Канаді на Film Only Film Festival - Favourite Experimental Film, стали фіналістами Boden International Film Festival у Швеції та напівфіналістами Lisbon Film Rendezvous у Португалії, Couch Film Festival у Канаді та AniMate Australia Animation Film Festival в Австралії.

Режисером фільму є Дмитро Лісенбарт, він також працював і над сценарієм фільму разом з Андрієм Рушковським, художник-постановник – Дмитро Кривонос, продюсер – Vitaliy Khalo. Стрічку створено кінокомпанією "Маркус Фільм" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

Джерело: Держкіно України

Читайте також:

Анімація

«Відродити Мрію»: сестри з Кривого Рогу створили анімацію про АН-225

Дві сестри з Кривого Рогу - Оля та Юля Ткач - створили мультфільм про найбільший у світі літак "Мрія", який знищили російські загарбники в Гостомелі. На виготовлення анімації дівчата витратили близько місяця.

22.04.2022
об 14:04

Новини

Work in Progress Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться На Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах

Через повномасштабну війну, яку Росія веде проти України, частина 13-го ОМКФ відбудеться на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах. Відбіркова комісія ОМКФ відбере 8 проектів повнометражних фільмів, які знаходяться на завершальній стадії зйомок або постпродакшн, вироблені в Україні або в копродукції з Україною.

26.04.2022
об 17:06