Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Українську комедію покажуть на Пекінському міжнародному кінофестивалі

21.08.2020
об 18:25

Ліричну стрічку Антоніо Лукіча відібрано до основного конкурсу одного з найбільших кіно заходів у Азійському регіоні.

Стрічку Антоніо Лукіча «Мої думки тихі» відібрано до основного конкурсу Пекінського міжнародного кінофестивалю Beijing International Film Festival.

Пекінський кінофестиваль є однією з найважливіших кіноподій регіону та найбільшим кіноринком Азії. До офіційної конкурсної програми відібрано загалом 15 фільмів, усього ж на фестивалі буде представлено близько 250 фільмів у 12 секціях.

Зазначимо, у минулому році вперше на  Пекінському кінофестивалі був представлений Український національний стенд. Його роботу організувала Українська кіноасоціація за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Нагадаємо, міжнародна прем'єра ліричної комедії «Мої думки тихі» відбулась 4 липня 2019 року у секції East of West 54-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, де фільм отримав Спеціальну нагороду журі.

В Україні кінофестивальна прем'єра стрічки відбулася під час 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Там, фільм отримав приз глядацьких симпатій, премію Fipresci за найкращий український фільм, премію за найкращу акторську роботу та спеціальну згадку журі. Стрічку було знято за підтримки Дежкіно України.

Фестиваль відбудеться з 22 по 29 серпня. Подивитись стрічки можна буде в офлайн та онлайн режимах.

Джерело: Пресслужба Держкіно України

Читайте також:

Новини

НВО Europe восени почне транслювати «Мої думки тихі»

Цієї осені на НВО Europe покажуть українську стрічку «Мої думки тихі». Як зазначили продюсери фільму Дмитро Суханов та Алла Бєлая контракт на показ фільму на європейській стрімінговій платформі НВО був підписаний ще навесні, але тільки зараз завершився етап передачі матеріалів проєкту згідно міжнародних стандартів QC компанії HBO.

14.07.2020
об 16:15

Новини

Скоро у кіно: На великі екрани виходить «Смерть на Нілі»

Подобаються фільми, що до фінального кадру тримають у напрузі? Тоді ця детиктивна історія, що з'явиться в українському прокаті 22 серпня, саме для вас. Еркюль Пуаро знову розплутуватиме низку вбивств у стрічці, знятій за книгою Аґати Крісті, «Смерть на Нілі».

20.08.2020
об 11:28

Новини

11-й ОМКФ оприлюднив програму Національного конкурсу

Сьогодні під час пресконференції щодо проведення 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю організатори заходу оголосили Національну конкурсну програму. До неї увійшли 7 повнометражних та 11 короткометражних стрічок, онлайн-показ яких відбудться у період проведення 11-го ОМКФ – з 25 вересня до 3 жовтня.

20.08.2020
об 17:28