Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Українську драму «Клондайк» відзначили призом глядацьких симпатій на Берлінському кінофестивалі

21.02.2022
об 16:03

19 лютого на 72-му Берлінському кінофестивалі оголосили лауреатів Panorama Publikumspreis — призу глядацьких симпатій, який присуджується за результатами глядацького голосування в рамках конкурсної фестивальної програми «Панорама». Українська драма «Клондайк» здобула премію за друге місце глядацького рейтингу у категорії ігрових фільмів.

Драму Марини Ер Горбач також відзначило своєю премією і фестивальне екуменічне журі. Ця нагорода присуджується фільмам як і за мистецьку цінність, так і за їх гуманістичну проблематику. У свій час в основному конкурсі у Берліні її отримували класики європейського та світового кіно — Асгар Фархаді, Ільдіко Еньєді, Кен Лоуч, Майкл Вінтерботтом.

«"Клондайк" став дуже актуальним фільмом на Berlinale 2022. Ми запропонували європейському глядачу зворотну сторону актуальної стрічки новин про українсько-російський кордон. Для багатьох усвідомлення, що війна в Україні триває з 2014 року, було емоційним відкриттям. Я особисто відчула, що фільму вдалось перевернути у глядачів страх в емпатію до українців», - зазначила режисерка й авторка сценарію фільму Марина Ер Горбач.

Європейська прем'єра стрічки про події війни на Сході України та катастрофу рейсу MH17 відбулася у Берліні 14 лютого. Показ у фестивальному Zoo Palast став першою офлайн презентацією стрічки. На фестивалі «Клондайк» представила команда фільму — режисерка Марина Ер Горбач, виконавиця головної ролі Оксана Черкашина, продюсери Мехмет Баґадир Ер та Святослав Булаковський, актори Олег Щербина та Артур Арамян, кастинг-директорка фільму Тетяна Симон та художниця по костюмам Вікторія Філіпова.

Після показу під фестивальним майданчиком Zoo Palast глядачів зустрічали активісти з плакатами «Фільм закінчився. Війна триває». Всього у програмі Берлінале відбулося шість показів «Клондайку».

«Клондайк» — новий фільм режисерки Марини Ер Горбач, створений за підтримки Держкіно у копродукції з Туреччиною. Світова прем'єра стрічки відбулася у програмі World Dramatic Competition міжнародного кінофестивалю «Санденс», де була відзначена премією за найкращу режисуру. «Клондайк» став першим в історії України ігровим фільмом у програмі головного фестивалю незалежного кіно у США.

 

 

Український прокат стрічки заплановано на 2022 рік.

 

Джерело: соціальні мережі «Клондайк»

Читайте також:

Новини

Український фільм «Клондайк» отримав перемогу на конкурсі сценаріїв

Соціальну драму «Клондайк» покажуть в ефірі найбільшого турецького мовника. Режисеркою та сценаристкою проєкту виступила Марина Ер Горбач, головна роль дісталамя Оксані Черкашиній.

30.07.2020
об 15:49

Новини

Світова прем’єра драми «Клондайк» відбудеться в рамках міжнародної конкурсної програми

Драму Марини Ер Горбач «Клондайк» презентують в основній конкурсній програмі кінофестивалю "Санденс". Так, «Клондайк» стане першою українською ігровою стрічкою, яка буде представлена в міжнародній конкурсній програмі World Cinema Dramatic Competition головного фестивалю незалежного кіно у США.

10.12.2021
об 14:13

Новини

Представили перший тизер драми «Клондайк», яка увійшла до програми 72-го Берлінського кінофестивалю

Європейська прем'єра фільму «Клондайк» про життя родини на Сході України та катастрофу рейсу MH17 відбудеться на 72-му Берлінському кінофестивалі. Драму Марини Ер Горбач відібрано до конкурсної секції Берлінале – «Панорама». Команда фільму також представляє перший тизер «Клондайку».

16.12.2021
об 13:16

Новини

У США стартує «Санденс»: українська драма «Клондайк» у конкурсі головного фестивалю незалежного кіно

20 січня 2022 року розпочався щорічний міжнародний кінофестиваль «Санденс». Цьогоріч вперше в історії у конкурсі бере участь український ігровий фільм — драма «Клондайк» режисерки Марини Ер Горбач. Напередодні команда фестивалю оголосила переніс усіх показів програми та індустрійних заходів в онлайн через стрімке зростання кількості захворювань та розповсюдження штаму «омікрон» у США.

20.01.2022
об 16:49