Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Українську анімацію покажуть у Японії

21.08.2020
об 17:48

Мультик про дитину, яка загубилась у великому місті покажуть у спеціальній програмі на Міжнародному анімаційному фестивалі.

Роботу режисерки Анни Дудко відібрано до спеціальної програми Best of Start Students Міжнародного анімаційного фестивалю Hiroshima. Її короткометражний анімаційний фільм «Сама собі тут» знято на Студії анімації «Червоний собака» за Грантом Президента України молодим діячам у галузі кінематографії для створення і реалізації творчих проєктів.

Стрічка «Сама собі тут» розповідає про відчуття дитини, яка загубилась у великому місті.

«Мені особисто дуже сподобалась робота «Сама собі тут» української режисери Анни Дудко, тому ми зробили такий вибір», - зазначила директорка та засновниця Міжнародного анімаційного фестивалю Hiroshima САЙОКО КІНОШИТА.

Зазначимо, захід стартував сьогодні, 20 серпня, та триватиме до 24 числа. Проходить він вже 18-й раз. Анімаційний фестиваль засновано у 1985 році. Кінопокази відбуваються у місті Хіросіма, що у Японії. Саме цей населений пункт був одним з місць, яке постраждало від ядерного бомбардування у 1945 році, наприкінці Другої світової віний. Відібрали його в якості майданчика для кінофестивалю як символ того, що мистецтво надихатиме людство на думки про єдність та мир.

 

Джерело: Пресслужба Держкіно України

Читайте також:

Анімація

Чілдрен Кінофест: Онлайн-показ «Викраденої принцеси»

Вже за два дні розпочнеться Чілдрен Кінофест. У рамках заходу відбудеться онлайн-показ анімаційного фільму «Викрадена принцеса». Минулого року саме це фентезі перемогло у міжнародній конкурсній програмі.

27.05.2020
об 14:47

Анімація

В українського анімаційного фільму «Віктор Робот» з’явився тизер

Фантастичні історії про дружбу та пригоди, які відбуваються в далекому майбутньому, у березні 2021 року можна буде побачити на великому екрані. Наразі ж творці анімаційної стрічки «Віктор Робот» режисера Анатолія Лавренішина представили офіційний тизер.

17.06.2020
об 11:41