Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Українсько-словацький серіал «Слов’яни» має хороший рейтинг за кордоном

17.03.2021
об 13:02

Прем’єра історичного серіалу з елементами фентезі «Слов’яни» успішно відбулася на словацькому телеканалі TV JOJ.  Серіал спільного виробництва України та Словаччини подивилися 700 тисяч глядачів, це – 14 % населення Словаччини (дані телеканалу TV JOJ).

Історичний серіал з елементами фентезі «Слов'яни» розповідає про життя слов'ян на межі VI-VII століть. За сюжетом, Юна травниця Драга шукає спосіб врятувати свого брата, який перетворився на оленя. Одного разу олень приводить її до непритомного пораненого незнайомця, який не пам'ятає, хто він. Завдяки своїм чарівним здібностям Драга рятує чужинця, дає йому ім'я та пускає у своє життя. Разом вони намагаються з'ясувати, хто він такий, але чим більше дізнаються, тим більша загроза нависає над всіма жителями слов'янського городища Великий стіл.

«Ми були неймовірно раді  почути  про успішні результати прем’єри  нашого спільного проєкту «Слов’яни» у Словаччині. Результат виправдав наші сподівання: серіал зібрав біля екранів майже сімсот тисяч глядачів, з часткою перегляду 27.7%, відповідно, зайняв лідерську позицію. Це результат роботи двох професійних команд: української та словацької, та їхне бажання зняти масштабний, якісний 12-ти серійний історичний проєкт. Сподіваємось, що в Україні серіал перегляне ще більше глядачів», – зазначив один з продюсерів стрічки ЮРІЙ КАРНОВСЬКИЙ.

 

Цікавий факт: творці проєкту розповідають, що у бойових сценах серіалу задіяні каскадери світового рівня, які працювали над постановками в «Грі престолів», фільмах Рідлі Скотта і Стівена Спілберга.

 

Зйомки проходили в Україні поблизу села Дениші Житомирської області. На території нашої країни прем’єра проєкту відбудеться вже незабаром і транслюватиме її телеканал «1+1» українською мовою, в оригіналі в серіалі присутня ще й словацька мова, якою наразі транслюють «Слов’ян» у Словаччині.

У серіалі знімалися як українські, так і словацькі актори: Юрай Лой, Поліна Носихіна, Томаш Машталір, Яна Квантікова, Душан Цінкота, Макар Тихомиров, Ріхард Аутнер, Олег Мосійчук, Олександр Мавріц, Анди Гриц, Зузана Фіалова, Олександр Рудинський, Анна Адамович, Ольга Ясінська, Тетяна Міхіна, Олексій Тритенко, Євгенія Шимшир’ян, Ашот Арушанов, ведучий «Сніданку з 1+1» Руслан Сенічкін та інші.

Виробництвом стрічки займалися українські компанії «Медійна Група Європейського Партнерства» та «Сінемадей», словацька компанія Wandal Production» за участі словацького телеканалу TV JOJ, українського телеканалу «1+1» та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

 

Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Статті

Маленькі вчинки змінюють Всесвіт: Історія Рози Паркс у серіалі «Доктор Хто»

У 2010 році телескоп НАСА виявив астероїд діаметром близько 3 кілометрів. Трохи пізніше йому дадуть номер 284996 і назвуть на честь маленької жінки, що жила на початку ХХ століття, а звали її Роза Паркс. Довгий час вона була практично непомітною, як і більша частина темношкірого населення США. Вона жила повірняно спокійним життям зі своїм чоловіком, слухняно слідуючи за законом своєї рідної країни і намагаючись заробити на життя чесною працею швачки. Проте один день, а точніше навіть момент змінив не лише її тихе і розмірене життя, але й дав потужний поштовх незворотнім змінам у суспільстві та всьому Всесвіті.

07.03.2021
об 17:34

Новини

Скоро в кіно: «Евакуація», «Друзі назавжди», «Асоціальна мережа» та ще декілька цікавих фільмів

Майбутній вікенд насичений документальним кіно та стрічками, сюжет яких продиктувало саме життя. Звісно, не обійдеться без бойовиків та комедій. Оскільки вихідні обіцяють бути зимними, варто попіклуватися заздалегідь про дозвілля. Сподіваємося, в ньому знайдеться час для кіносеансу, а ось обирати прем’єру чи фільм, що вже є в кінотеатральному репертуарі – вирішувати вам.

10.03.2021
об 13:21

Новини

Прем’єра документального фільму «Жінки, що грають в ігри»

Документальне кіно про лауреаток премії Women in Arts 2021, яка призначається жінкам за актуальні досягнення в українському мистецтві, презентують вже цієї суботи. На екрані глядачі побачасть сім історій життєвого та професійного шляху переможниць премії у номінаціях: кіно, музика, театр, література, візуальне мистецтво, культурний менеджмент та культурна журналістика.

09.03.2021
об 14:23

Новини

Олександр Ткаченко: «Важливо, щоб механізм кешрибейтів запрацював»

Чи стане Україна привабливим майданчиком для кінематографістів різних країн? Чи можуть українські кіновиробники створювати потужні копродукційні проєкти та співпрацювати з провідними міжнародними компаніями? І чи є вже здобутки на цьому шляху? На ці запитання відповідали учасники пресконференції 11 березня.

15.03.2021
об 17:10