Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Українським кіновиробникам розкажуть, як залучити іноземних продюсерів

27.07.2020
об 12:42

Американський продюсер Кайван Машаєх проведе вебінар для українських кіновиробників. Захід присвятять темі залучення іноземних продюсерів до українського кіновиробництва. Всі охочі зможуть отримати поради від спікерів. Участь у заході – безкоштовна.

 

30 липня для українських кіновиробників відбудеться вебінар «Найкращі практики залучення іноземних продюсерів до кіновиробництва в Україні». Його організатор та головний спікер – засновник асоціації «Продюсери без кордонів» та співголова Міжнародного комітету Гільдії продюсерів Америки Кайван Машаєх. Він, разом з представниками кіностудії NBCUniversal розкаже про секрети та особливості роботи з міжнародними партнерами. Віце-президент з виробництва та технологій зазначеної компанії Джон Корсер та старший консультант з податків Браян О'Лірі розкажуть про формування бюджету, роботу з документами, механізми роботи кеш-рібейтів та інші практичні аспекти створення кіно у копродукції та його поширення.

Тривалість вебінару становитиме 60 хвилин, 30 з яких буде відведено на сесію Q&A, під час якої учасники дискусії (продюсери, режисери та сценаристи) зможуть розповісти про свої проєкти та отримати кваліфіковані відгуки і поради від професійних спікерів.

Участь у заході безкоштовна, але потрібна попередня реєстрація. Спілкуватись ментори будуть англійською, організатори заходу обіцяють синхронний переклад українською. Дискусія відбудеться в ZOOM, 30 липня о 18:00.

Проєкт втілює компанія «Продакшен №1» спільно з Міжнародним комітетом при Гільдії продюсерів Америки та Міжнародною асоціацією «Продюсери без кордонів».

 

Джерело: пресслужба «Продакшен №1»

Читайте також:

Новини

В Україні проведуть Форум для кастинг-директорів

Така подія відбуватиметься в нашій країні вперше. Онлайн-проєкт з елементами освітньої програми проведуть у партнерстві з Українською асоціацією кастинг-директорів та за підтримки УКФ.

10.07.2020
об 12:12

Перший форум «Продакшн в Україні» відбудеться на Даху Kooperativ
2020

Перший форум «Продакшн в Україні» відбудеться на Даху Kooperativ

24 та 25 липня на Даху Kooperativ відбудеться Перший форум «Продакшн в Україні». Це подія створена для тих, хто вже працює у продакшені або прагне будувати кар’єру в створенні кіно та реклами.

17.07.2020
об 11:54

Новини

Форум «Продакшн в Україні»: Продюсери та режисери зберуться на Даху Kooperativ

Вже завтра розпочнеться Форум «Продакшн в Україні», який проходитиме упродовж двох днів на Даху Kooperativ. Подія створена для тих, хто вже працює у продакшені або прагне будувати кар’єру, створюючи кіно та рекламу. Після виступів спікерів, які поділяться досвідом та реальними кейсами ТОП-продакшенів, у неформальній атмосфері проходитиме нетворкінг та Drink party з DJ-сетом. Ось так легко та невимушено може народитися ком’юніті професіоналів для майбутніх проєктів.

23.07.2020
об 19:27

Новини

Форум «Продакшн в Україні»: Два дні корисного контенту від ТОП-продакшнів

Сьогодні, 24 липня, о 18:00 розпочнеться Форум «Продакшн в Україні». Про програму першого дня ми розповіли вчора. Нині хочемо познайомити вас з темами та спікерами другого дня.

24.07.2020
об 15:11