Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Українським кінематографістам вручили Премію Федеріко Фелліні

31.03.2022
об 15:12

В рамках Міжнародного кінофестивалю Bif&st Bari International Film Festival, українським кінематографістам було вручено Премію Федеріко Фелліні. Нагороду, присудження якої було підтримано спадкоємцями Федеріко Фелліні, отримала українська режисерка Дарія Онищенко, яка представляла на фестивалі свою стрічку «Забуті».

«Цей Приз для всієї нашої кіноспільноти: для всіх, хто всі ці роки нашої Незалежності створював і створює українське кіно! Цей приз для кожного члена знімальної групи: для хлопців з кейтерінгу так само як і для механіків камери, для реквізиторів і гримерів, так само як для операторів, акторів, продюсерів, режисерів, звуковиків: для всіх: бо зараз ми всі разом боремся за нашу свободу і за нашу країну!» - зазначила режисерка фільму "Забуті"и Дарія Онищенко.

Події стрічки розгортаються під час війни на Донбасі: тридцятирічна вчителька української мови Ніна, що живе в окупованому Луганську, ризикуючи власним життям, рятує сімнадцятирічного хлопця Андрія. Коли чоловік Ніни, дрібний контрабандист Юрій, змушений терміново залишити територію "ЛНР" і переїхати до України, Ніна вже не знає, чи хоче цього.

На Bif&st-2022 "Забуті" було представлено поза конкурсом у Міжнародній панорамі фестивалю. Фільм створено кінокомпаніями Directory Films (Україна) та Lehmann Sisters (Швейцарія) за

підтримки Міністерства культури України та Федерального управління культури Швейцарії.

Після нагородження Дарія звернулася до аудиторії фестивалю із закликом до європейських країн продовжувати введення більш жорстких санкцій, бойкотувати російську продукцію та не підтримувати російський туризм.

 

Джерело: Соціальні мережі фільму «Забуті»

 

 

Читайте також:

Новини

«Пограбування по-українськи» та «7 бажань» презентували на Зимовому Кіноринку Одеського Міжнародного Кінофестивалю

22 лютого у перший день Зимового Кіноринку ОМКФ на презентації компанії VLG. Film телеканал НЛО TV та компанія «КіноХіт Ю Ей» представили комедії «Пограбування по-українськи» та «7 бажань».

23.02.2022
об 19:07

Новини

Польська кіноакадемія звернулася до всіх кінематографістів світу із закликом підтримати Україну

#StopRussianWar! Польська кіноакадемія започаткували флешмоб із закликом зупинити війну в Україні. Вони пропонують приєднатися усім кінематографістам світу, аби показати, що дії російської влади засуджує уся світова спільнота.

31.03.2022
об 11:03

Новини

Стрічку «Земля блакитна ніби апельсин» покажуть у Лондоні

Стрічку Ірини Цілик "Земля блакитна ніби апельсин" покажуть у Лондоні, в знаковій штаб-квартирі Британської академії кіно і телевізійного мистецтва BAFTA на Пікаділлі, 195. Всі зібрані кошти підуть до гуманітарних фондів на підтримку України.

31.03.2022
об 13:10