Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Український трейлер романтичної драми «Історія моєї дружини»

03.02.2022
об 15:23

«Морський вовк», капітан Штерр укладає парі з приятелем, що одружиться з першою ж жінкою, котра переступить поріг кав’ярні… З цього починається романтична історія кохання двох людей. Та що ховається за коханням до незнайомки?

Історія кохання з неймовірною Леа Сейду і харизматичним Луї Гаррелем у головних ролях. Фільм створений за романом номінанта на Нобелівську премію з літератури Мілана Фюшта. Від режисера – володаря премії «Золотий Ведмідь» Берлінського кінофестивалю та оператора – володаря премії «Золота Камера» Канського кінофестивалю Учасник програми канського фестивалю, 2021.

У ролях: Леа Сейду («Не час помирати», «Готель «Гранд Будапешт»», «Життя Адель», «Безславні виродки»), Луї Гаррель («Маленькі жінки», «Мрійники»), Ґійс Нейбр, Жазмін Трінка («Ейфорія»), Луна Ведлер («Так близько до горизонту»), Олив'є Рабурден («Заручниця», «Опівночі в Парижі»). Режисер: Ільдіко Еньєді («Тіло і душа», «Моє ХХ століття»).

В український кінопрокат стрічка вийде 3 березня 2022 року.

 

Джерело:  SVOEkino Film Distribution

Читайте також:

Новини

Офіційний трейлер української комедії «Сусідка»

3 березня 2022 року на екрани кінотеатрів вийде українська романтична комедія «Сусідка». Увесь сенс життя молодого гульвіси Петра (Артемій Єгоров) — вечірки, стосунки на ніч та нуль відсотків відповідальності. А ще його легко взяти «на слабо», тому він закладається з другом дитинства на «порш», що зможе місяць прожити з однією жінкою.

02.02.2022
об 13:45

Новини

Зіркові гості, крута вечірка та презентація на коні: відбулася вибухова прем’єра комедії “Найкращі Вихідні”

1 лютого в кінотеатрі Київська Русь відбулася грандіозна прем’єра комедії режисера Влада Климчука “Найкращі Вихідні” про пригоди, музику та любов. Фільм у прокаті з 2 лютого, тож команда запрошує всіх глядачів у кінотеатри України, аби поринути в літо

03.02.2022
об 12:15