Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Український трейлер фільму «Варяг»

14.01.2022
об 12:06

На очах Амлета його дядько вбиває батька. І відтоді принц має єдину мету: помститися за батька, врятувати матір, вбити Фьолнера. Картина наповнена бойовими діями, що розповідає про молодого принца вікінгів, який прагне помсти. Дія сюжету розгортається в Ісландії початку X ст.

Ніколь Кідман, Аня Тейлор-Джой та Віллем Дефо в епічній сазі, події якої занурять в часи середньовіччя.

Режисер: Роберт Еґґерс («Маяк», серіал «Відьма»).

У головних ролях: Александр Скарсґард («Тарзан», «Ґодзілла проти Конга»), Аня Тейлор-Джой («Спліт», серіал «Ферзевий гамбіт»), Ніколь Кідман, Ітан Гоук, Бйорк, Віллем Дефо.

Старт в Україні 21 квітня 2022 року.

Джерело: B&H film distribution

Читайте також:

Новини

Історія про стародавній культ і таємничий орден: незабаром у прокат виходить містичний трилер «Еґреґор»

Пригодницький трилер з елементами містики вийде в український прокат 10 березня. У його основі – історія про стародавній культ і таємничий орден, який впродовж сотні років утворює містичні еґреґори з енергії та бореться за можливість керувати свідомістю людства та опанувати світ. Зйомки фільму «Еґреґор» відбувалися в Україні – у Києві та Львові, а також у Польщі (Варшава) та США (Нью-Йорк).

11.01.2022
об 11:32

Новини

Другий сезон «Відьмака» став серіалом всіх часів за кількістю переглядів на Netflix

Другий сезон фантастичної епопеї, в якій змішані жанри жахів, бойовиків, романтики, драми і іноді комедії, приєднався до списку телешоу всіх часів, з найбільшою кількістю переглядів, набравши 462,5 мільйона годин перегляду.

13.01.2022
об 16:43