Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Український трейлер фільму «Обігнати час»

01.02.2022
об 17:03

Невідомий стрілець захоплює школу. Під час ранкової пробіжки мати одного з учнів дізнається: її син там! Їй доведеться здолати багато миль, намагаючись обігнати час, перш ніж потрапити до епіцентру подій. Не можна гаяти ані хвилини, адже кожна мить може стати останньою для її дитини.

«Обігнати час» - нова стрічка Філліпа Нойса, режисера фільму «Солт», з номінанткою премії «Оскар» Наомі Воттс у головній ролі.

Також у фільмі зіграли такі актори: Наомі Воттс («Розмальована вуаль», «Кінг Конг»), Колтон Ґоббо (серіал «Титани»), Сьєрра Молтбі та інші. Композитор: Філь Ейслер («Душа компанії»).

В Український прокат стрічка виходить 17 лютого 2022 року.

 

Джерело: Kinomania Film Distribution

Читайте також:

Новини

Оголошено вісімнадцятий конкурсних відбів кінопроєктів від Ради з державної підтримки кінематографії

Для участі у конкурсному відборі суб’єкти кінематографії із 24 січня до 17 години 23 лютого 2022 року включно заповнюють та подають електронну заяву на участь у творчому конкурсі (пітчингу) за формою та завантажують документи, що додаються до заяви.

26.01.2022
об 15:28

Новини

«Uncharted: Незвідане» представили фінальний український трейлер

Одна з найвідоміших комп'ютерних ігор оживе на великому екрані! До рук невтомного шукача пригод Натана Дрейка потрапляє загадковий артефакт. Саме він може привести молодого авантюриста до острова, де заховано омріяні скарби.

31.01.2022
об 17:38