Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Український проєкт про борщ отримав міжнародне визнання

22.10.2020
об 14:10

«Борщ –таємний інгредієнт» отримав особливу відзнаку міжнародної премії за популяризацію культури.

Український проєкт «Борщ – таємний інгредієнт» отримав особливу відзнаку премії Adami Media Prize. У проєкті відомий шеф-кухар Євген Клопотенко подорожує Україною, щоб дізнатись про особливості та секрети традиційної національної страви та як її готують у різних куточках країни. Саме та частина фільму, де Євген Клопотенко розповідає про секрети приготування єврейського борщу в Одесі, й отримав особливу відзнаку премії за культурне різноманіття.

Adami Media Prize була заснована у 2015 році. Її мета – заохочення кінематографістів та інших медіапрофесіоналів, які виробляють аудіовізуальний контент на такі теми, як міграція, толерантність та культурна різноманітність. Подаватися на премію можуть тільки ті, хто працює та створює контент в країнах Східного партнерства.

В цьому році до журі надійшло понад 300 заяв від виробників контенту Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Грузії, Молдови та України. Премія передбачає 6 номінацій – найкращий художній, документальний, новиннивий, студентський проєкт, вебсайт та Інтернет-відео. З поданих заяв відібрали 12 номінантів і три проєкти отримали особливу відзнаку.

Переможців цьогорічного конкурсу оголосять в міжнародному прямому ефірі 10 грудня 2020 року.

 

Джерело: ADAMI Media Prize Ukraine

Читайте також:

Інтерв'ю

Олег Борщевський «Комедійний жанр обирає мене, а я не уникаю цих зустрічей»

У його портфоліо – десятки відеокліпів для найпопулярніших українських зірок, таких як «Потап і Настя», «Неангели», «Бумбокс». Шлях до великого кіно український кінорежисер Олег Борщевський розпочав не менш яскраво – з фільму «Dzidzio Контрабас», що зібрав рекордний бокс-офіс та виборов перемогу в номінації «Премія глядацьких симпатій» другої національної кінопремії «Золота дзиґа». Зараз Олег працює над новою історією – романтичною комедією «Високо в горах», яка знімається в копродукції з Грузією. З українського боку продюсером фільму стала компанія BIG HAND FILMS.

18.06.2019
об 15:54

Новини

Євген Клопотенко розкриє секретний інгредієнт борщу в ефірі «1+1»

Телеканал «1+1» покаже телепрем’єру фільму «Борщ. Секретний інгредієнт» з кулінарним експертом Євгеном Клопотенком. У стрічці повар вирушає у мандрівку Україною в пошуках секретного інгредієнту головної національної страви. Під час подорожі Євген дізнався понад 190 різних рецептів борщу, але до фільму ввійдуть тільки найунікальніші з них.

20.08.2020
об 13:47

Новини

«Весільний спадок» та «Борщ» скоро з'являться в кінотеатрах України

Одразу дві документальні українські стрічки, що розповідають про культуру та людей вийдуть в обмежений прокат на широкі екрани вже цієї осені.

17.09.2020
об 18:01