Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Український проєкт «Як там Катя?» покажуть на міжнародному фестивалі у Греції

22.10.2020
об 15:15

Психологічна драма про боротьбу та поглинання системою української режисерки відібрана до участі в одній з секцій фестивалю Thessaloniki International Film Festival.

Робота режисерки Христини Тинькевич «Як там Катя?» відібрано до секції Agora Work-in-progress, в рамках фестивалю Thessaloniki International Film Festival. Це один з найбільш авторитетних кінофестивалів Південно-Східної Європи. Проходитиме він у Салоніках з 5 по 15 листопада.

Дебютна робота Тинькевич - це психологічна драма, що розповідає про лікарку швидкої допомоги Анну. Її мета – покарати винних у ДТП, жервою якої стала її донька Катя. Поки героїня бореться з системою непомітно стає її частиною.

Проєкт «Як там Катя?» став одним з  переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Фестивальний та кінотеатральний прокат фільму заплановані на 2021 рік

Проєкт розроблено в одній із найвпливовіших сценарних майстерень – Midpoint Feature Launch, та представлено на багатьох міжнародних майданчиках: Thessaloniki’s Agora Crossroads Co-Production Forum, Karlovy Vary Eastern Promises (Works in Development), EAVE on Demand Kyiv, EWA Fest Forward. Кінопроєкт «Як там Катя?» став переможцем New Horizons Studio + (Best Pitch Award).

Зазначимо, у форумі Crossroads CoPro Forum Міжнародного кінофестивалю в Салоніках бере участь ще одна стрічка з України – фільм «Вакуум» режисерки Єлізавети Сміт.

 

Джерело: Держкіно України

Читайте також:

Розпочалися зйомки соціальної драми «Як там Катя?»
Новини

Розпочалися зйомки соціальної драми «Як там Катя?»

Компанія EVOS FILM розпочала зйомки дебютного ігрового повнометражного фільму Крістіни Тинькевич «Як там Катя?». Стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

03.07.2020
об 11:08

Новини

Незабаром у кінотеатрах український пригодницький фільм «Фортеця Хаджибей»

Вже в середині жовтня українського глядача очікує прем’єра пригодницького історичного фільму «Фортеця Хаджибей». Зйомки стартували у грудні 2018 року і закінчились у травні 2020 року.

18.09.2020
об 12:20

Новини

Деніел Крейнг розповів, чому знову вирішив грати Бонда

Під час участі в шоу The Tonight Show Starring Jimmy Fallon актор Деніел Крейг пригадав, як дізнався, що буде грати Джеймса Бонда, коли вперше в житті спробував Мартіні та чому знову вирішив зіграти шпигуна у «Не час помирати», хоча раніше заявляв, що втомився від Бонда.

08.10.2020
об 15:37

Новини

Розпочато п’ятий конкурс дитячих проєктів Чілдрен Кінофест

Відкрито прийом заявок на участь у конкурсі. Мінімальний вік учасника – 7 років, максимальна тривалість проєкта – 8 хвилин. Ім’я переможця оголосять 6 червня 2021 року.

12.10.2020
об 15:57