Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Український проект фільму «Дім» відзначили на фестивалі в Італії

02.12.2021
об 16:16

Проєкт повнометражного фільму спільного виробництва Ізраїлю та України "ДІМ/HOME", отримав дві нагороди на TorinoFilmLab в Італії: на виробництво (Production Award, 40 000 євро) та створення субтитрів (Sub-ti).

TorinoFilmLab – це міжнародна лабораторія, яка працює з 2008 року в італійському Турині і збирає талановитих митців з усього світу. TorinoFilmLab пропонує кінодіячам різні форми підтримки у сфері навчання та розвитку, а також розповсюдження та фінансування кінопроєктів.

Режисерка та авторка сценарію картини "ДІМ" Ор Сінай / Or Sinai у 2016 році отримала Першу премію в програмі Каннського кінофестивалю Cinefondation за короткометражний фільм "Анна".

Її новий проєкт "ДІМ" розповідає історію Белли, яка мріє дати своїм дітям краще життя. Жертвуючи стосунками із близькими, вона їде до Ізраїлю на заробітки. Невблаганний час минає так швидко, що коли героїня врешті-решт повертається додому, її зустрічають чужі люди, яких вона звикла називати родиною.

Ор Сінай зізнається, що це дуже особиста історія: за її хворою мамою доглядала жінка з Індії, на прикладі якої Ор бачила, як влаштовано соціальну нерівність. А оскільки героїня історії – українка, режисерка багато спілкувалася з українськими жінками, що приїхали працювати до Ізраїлю.

Продюсери фільму: від Ізраїлю: Adi Bar Yossef, від України: Володимир Яценко та Анна Соболевська.

Кінопроєкт стрічки "ДІМ/HOME" став одним із переможців 16-го конкурсного відбору Держкіно. Зйомки картини заплановано на 2022 рік.

 

Джерело: ForeFilms

Читайте також:

Новини

Michelle Andrade сходила на побачення з кілером, а Віра Брежнєва потрапила до поліції: почалися зйомки Improv Live Show

У новому сезоні гумористичного буде ще більше форматів імпровізацій, реквізиту та вибухових жартів. Мінімум заготовок та максимум гумору тут і зараз! Почалися зйомки нового сезону Improv Live Show – проекту Студії "Квартал 95", який покаже Новий канал.

26.11.2021
об 14:23

Новини

«1+1 підтримує світовий тренд колаборацій зі стримінговими сервісами»: Максим Кривицький

Генеральний продюсер «1+1» і керівник телевізійного бізнесу 1+1 media, Максим Кривицьким дав велике інтерв’ю Media Business Reports. На базі таких розмов із провідними менеджерами та продюсерами українського телебачення створювався аналітичний огляд «Вішліст українських мовників», присвячений трендам українського телеринку з погляду контенту та дивлення та інші дослідження MBR, підготовлені для KYIV MEDIA WEEK 2021. Зокрема, Кривицький говорив про повернення старих форматів, кіно- та серіальні плани каналу, тревел-шоу й інші evergreen-проекти, а також пряму залежність популярності продукту на VOD-платформі від його успіху на телебаченні.

30.11.2021
об 17:50