Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Український культурний фонд отримав план асигнувань на 2020 рік

19.05.2020
об 13:03

Згідно з доведеним Міністерством фінансів та затвердженим Міністерством культури та інформаційної політики помісячним планом асигнувань на 2020 рік для УКФ, фінансування проєктів здійснюватиметься таким чином: 

Під час розробки плану асигнувань Міністерством фінансів та Міністерством культури та інформаційної політики України, на жаль, не було враховано пропозиції УКФ щодо розподілу видатків відповідно до особливостей фінансування культурно-мистецьких проєктів.

Наразі Український культурний фонд звернувся до відповідних міністерств з пропозицією щодо збільшення відсотку видатків у червні, липні та серпні для успішної реалізації проєктів-переможців конкурсних програм 2020 року.

Читайте також:

Новини

ДержКіно надає послуги у цифровому форматі

Державне агентство України з питань кіно разом з Міністерством цифрової трансформації України розпочало програму зі створення електронних прокатних посвідчень на право розповсюдження та демонстрації фільмів, про це вони повідомили на своїй сторінці у фейсбуці.

12.04.2020
об 16:31

$2,5 мільйони – відповідь Кіноакадемії світовій пандемії
Новини

$2,5 мільйони – відповідь Кіноакадемії світовій пандемії

Глобальна криза, що боляче зачепила світовий кінематограф, поки що не вщухає. І тому Академія кінематографічних мистецтв і наук вважає за необхідне підтримати кінематографічну спільноту й оголосила про отримання грантів FilmCraft і FilmWatch на 2020 рік. Загалом $2,5 було виділено 96 організаціям, включаючи одержувачів додаткових грантів, оголошених у минулому місяці у відповідь на пандемію COVID-19. Розмір грантів варіюється від 5000 до 200 000 доларів.

15.05.2020
об 16:19