Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Український кінопродакшн ForeFilms приєднався до European Producers Club

17.02.2021
об 17:06

Наприкінці 2020 року кінопродакшн ForeFilms приєднався до міжнародної спільноти European Producers Club. Компанія Володимира Яценка та Анни Соболевської стала другим українським учасником цього закритого клубу.

European Producers Club (EPC) – асоціація, яка об'єднує 130 впливових кіно- та телепродюсерів з усієї Європи. Організація, заснована у 1993 році у Парижі, позиціонує себе як професійну мережу, «мозковий центр» та лобі-спільноту. Місія клубу – «у реальний спосіб просувати ідею потужного та незалежного європейського кінематографа». EPC розвиває спільне виробництво, сприяє пошуку фінансування, а також представляє інтереси європейської кіноіндустрії на державних рівнях.

Зустрічі European Producers Club є майданчиком для презентації національних кіноіндустрій своїх країн та обміну міжнародним досвідом. Членство у клубі надає кінокомпаніям доступ до всіх подій асоціації (серед яких індустрійні заходи на фестивалях у Каннах, Локарно, Римі, Берліні, Лондоні та в рамках премії Європейської кіноакадемії), представництва та просування фільмів на європейському рівні.

ForeFilms – український кінопродакшн авторського кіно, заснований Володимиром Яценко та Анною Соболевською у 2020 році. Серед попередніх проєктів засновників – стрічки «Дике поле» Ярослава Лодигіна, «Додому» Нарімана Алієва та «Атлантида» Валентина Васяновича. Наразі у процесі виробництва ForeFilms – нові фільми Валентина Васяновича («Відблиск»), Ірини Цілик («Я і Фелікс»), Антоніо Лукіча («Люксембург, Люксембург»), Павла Острікова («Ти – космос») та Нарімана Алієва.

 

Джерело: Пресслужба ForeFilms

Читайте також:

Новини

Скоро в кіно: Фантастичний бойовик з елементами комедії «Boss Level: врятуй колишню»

У новому фільмі від режисера Джо Карнахана зірку франшиз «Судна ніч» та «Месники» Френка Грілло відправить помирати.

11.02.2021
об 16:16

Новини

Розпочався фестиваль «Вечори французького кіно»: Що і де дивитися?

Сьогодні, 12 лютого, розпочався 16-й фестиваль «Вечори французького кіно», який триватиме упродовж наступних дев’яти днів.

12.02.2021
об 12:35

Новини

Акції Disney знаходиться у хиткому стані, незважаючи на високі заробітки

Акції Disney, які досягли рекордних показників у квартальному звіті про прибутки в цей четвер, вже у п’ятницю знизилися на 2%, навіть при тому, що багато аналітиків все одно позитивно налаштовані щодо перспектив медіагіганта.

13.02.2021
об 14:35

Новини

Весняні прем’єри: Зіркові пародії у новому шоу «Ліпсінк Батл»

В березні на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра шоу, в якому 36 відомих на всю країну людей влаштують справжній перформанс пародій.

15.02.2021
об 18:19