Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Український кінофестиваль ZIFF відбудеться у звичайному форматі

31.07.2020
об 14:25

Міжнародний фестиваль фільмів у Запоріжжі проведуть офлайн, якщо епідеміологічна ситуація у місті лишатиметься сприятливою. Глядачам покажуть українські та іноземні короткометражні фільми. До участі у заході подали понад три тисячі проєктів зі 116 країн світу. Зі стрічок, які обрали до однієї з конкурсних програм,переможця оберуть глядачі.

Запорізький кінофестиваль ZIFF-2020 відбудеться у звичайному форматі, але з обов'язковим дотриманням відповідних карантинних заходів. Однак такий варіант проведення заходу можливий лише за умови сприятливої епідеміологічної ситуації.

Вперше Запорізький міжнародний фестиваль фільмів відбувся у 2017 році. Мета заходу – демонстрація найцікавіших здобутків українського та світового короткометражного кіно. В цьому році на фестиваль подали понад трьох тисяч заявок від кінотворців зі 116 країн світу. До участі в українській конкурсній програмі було відібрано 20 стрічок, у міжнародному конкурсі змагатимуться 32 фільми. Це ті роботи, що створені протягом поточного або минулого років.

Члени журі оберуть переможця у семи номінаціях, серед яких найкращі анімаційні, ігрові та документальні фільми – українські та іноземні. Переможця у номінації «Приз глядацьких симпатій» зможуть обрати відвідувачі фестивалю.

Зазначимо, третій рік поспіль у рамках заходу проводиться конкурс відеоробіт Vertical, який дає можливість початківцям заявити про себе. Детальніше про умови участі тут. Продемонструвати своє бачення світу можуть як ті, хто має досвід або освіту у сфері кіноіндустрії, так і ті, хто тільки починає свій шлях у цьому напрямку. Прийом заявок триватиме до 22 серпня цього року.

Сам кінофестиваль відбуватиметься з 18 по 20 вересня. Вхід вільний. Місце проведення – кіноконцертний зал ім. О. Довженко. Захід проходитиме за підтримки Дежавного агентства України з питань кіно.

Джерело: пресслужба Держкіно України

Читайте також:

Новини

Стали відомі номінанти цьогорічної премії «Еммі»

Організатори телевізійної премії «Еммі» оголосили список цьогорічних номінантів. Так, судячи з переліку претендентів, можна зробити висновок, що найпопулярніший серіал виробляє НВО, а лідером серед каналів є Netflix. За перемогу змагаються також роботи Amazon, Disney, Warner Bros.

29.07.2020
об 12:07

Новини

«Тролі 2: Світове турне»: Українські зірки поділились враженнями від дубляжу стрічки

З 6 серпня в український прокат виходе анімаційна стрічка «Тролі 2: Світове турне» від студії DreamWorks Animation. Герої мультфільму розмовлятимуть голосами українських зірок.

29.07.2020
об 17:02