Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Український інститут оголосив конкурс у межах програми proMOTION

17.02.2021
об 16:18

Переможці можуть отримати 150 000 гривень на промоцію кінопроєкту за кордоном.

У 2021 році Український інститут профінансує промоційні кампанії трьох кінопроєктів в межах програми proMOTION. Бюджет промоційної кампанії може сягати до 150 000 грн (з ПДВ). За умовами програми підтримку можуть отримати фільми на фінальних стадіях виробництва, а також стрічки, які готові до планування фестивального та кінотеатрального прокату. Наразі до 22 березня 2021 року потрібно подати заявку на участь у конкурсі, який оцінюватиме конкурсна комісія. За результатами їхнього рішення три кінопроєкти зможуть отримати фінансування промоційних кампаній. Вимоги до заявки та аплікаційна форма тут. (https://ui.org.ua/pro-motion)

Конкурсна комісія традиційно складається із представниць напряму «Кіно» Українського інституту – Ольги Бірзул та Наталії Мовшович, а також до них приєднаються запрошені експерти: співзасновник та директор кінотеатру «КІНО42», кінопродюсер (Phalanstery Films) Ілля Гладштейн; менеджерка з комунікацій Анастасія Сідельник та кінопродюсерка, членкиня наглядової ради та співзасновниця Української кіноакадемії Юлія Сінькевич.

Важливо! Організатори наголошують, що програма не є грантом, адже за результатами оцінювання конкурсного журі Український інститут укладе з продюсерською компанією договір про надання послуг з промоції стрічки за кордоном.

Нагадаємо, програму proMOTION Український інститут запровадив у минулому році. Так, у 2020-му підтримку одержали п'ять стрічок:

 

короткометражна стрічка «Анна» режисера Декеля Беренсона;

документальна анімація «Казка про коника» режисерів Уляни Осовської та Дениса Страшного;

документальна стрічка «Май далеко – май добре» режисерки Ганни Ярошевич;

документальний проєкт «Цей дощ ніколи не скінчиться» Аліна Горлової;

драма-дорослішання «Стоп-земля» Катерини Горностай.

 

Джерело: Український інститут

 

Читайте також:

Новини

База національних фільмів: Дізнатися про українське кіно можна в онлайн-довіднику

Днями Державне агентство України з питань кіно презентувало онлайн-довідник фільмів, в якому зберігатимуться відомості про стрічки національного виробництва та українські кінокомпанії. Наразі у віртуальній теці міститься інформація про 2 157 фільмів, 384 компанії-виробника українського кіно та 12 713 кінопрофесіоналів.

17.02.2021
об 14:11

Статті

5 фільмів про кохання, про яке не розповідали у книжках

Чомусь люди вирішили вимірювати своє життя роками. Хтось вдавався у деталі й намагався рахувати свої подихи. Проте навряд чи хтось може швидко згадати їхню кількість, як найщасливіший момент життя, коли час здавалося б зупинився й за затамувало. Частіше за все це трапляється саме тоді, коли зустрічаєш ту саму людину. Сьогодні ж увесь світ намагається якомога більше часу провести зі своїми коханими та висловити свої почуття чи то словами, чи то діями, чи навіть подарунками, ідею для яких підказує інше міжнародне свято, яке передбачає дарування книг. Так, закохані безмовно віддають одне одному не лише свої серця, але й найпрекрасніші слова світу. Такий же вибір зробили і герої наступних п’яти стрічок, в історії кохання яких не останню роль зіграли саме книги.

14.02.2021
об 16:37

Новини

Історія саунддизайнера стрічок «Манк» та «Душа», який здійснив подорож у Старий Голлівуд

Для двох своїх останніх фільмів Рен Клайс відтворив звучання 1940-х років, а потім уявив тональність життя до народження та після смерті.

07.02.2021
об 16:22

Новини

Дні народження зірок: Андрій Лідаговський

12 лютого народився Андрій Лідаговський, який поки що втілив лише дві ролі у своєму житті. Обидві у фільмах режисера Антоніо Лукіча.

12.02.2021
об 10:41

Новини

Творці «Орел&Решка. 10 років» розповіли, де побувають зіркові ведучі

У новому сезоні, присвяченому 10-літтю українського тревел-шоу «Орел&Решка», в якості ведучих з’являться 20 зірок. Команда проєкту напередодні прем’єри нового епізоду шоу вирішила розповісти, куди вирушать популярні мандрівники.

03.02.2021
об 19:04