Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Український фільм «Вакуум» відзначили нагородою у Карлових Варах

14.07.2020
об 13:31

На Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, що проходив з 6 по 8 липня цього року, кінопроєкт «Вакуум» української режисерки Лізи Сміт отримав нагороду в індустрійній секції – Connecting Cottbus.

Виробництвом «Вакууму» займалася компанія Bosonfilm, а продюсувала історію про дівчину Марту Олександра Костіна. За сюжетом батько головної героїні стрічки зникає прямо з робочого місця й поки поліція розслідує справу, Марта повертається до міста, де жив її батько, аби продати його квартиру. Донька не любила свого тата, вважаючи, що рідна людина ганьбить її через своє специфічне заняття – розкрадання могил. Поки дівчина намагається продати помешкання вона знайомиться з сином сусідів і розуміє, що той може бути їй ріднею. Вони стають друзями і Марта все більше заглиблюється у світ, якого раніше уникала.

Вже у листопаді «Вакуум» поїде на найбільший європейський ринок копродукції Східної та Західної Європи Connecting Cottbus. Там він буде представлений у рамках пітчингу, а його творці зможуть зустрітись з потенційними партнерами та отримати консультації міжнародних фахівців кіносектору.

Нагадаємо, на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах за підтримки Українського інституту були презентовані дві українські стрічки «Вакуум» та «Стоп –земля» Катерини Горностай.

Джерело: Український інститут

Читайте також:

55 Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах преренсено на 2021 рік
Новини

55 Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах перенесено на 2021 рік

У зв’язку з пендемією корона вірусу, через те, що ситуація швидко змінюється і не є прогнозованою, організатори 55 Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах вирішили не ризикувати здоров’ям учасників та гостей заходу і прийняли рішення про його перенесення на 2 – 10 липня 2021 року.

29.04.2020
об 13:00

55-й Карловарський кінофестиваль пройде у листопаді у незвичайному форматі
Новини

55-й Карловарський кінофестиваль пройде у листопаді у незвичайному форматі

Зміни, яких зазнали всі міжнародні кінофестивалі, не оминули і традиційну подію у Карлових Варах. Цьогоріч фестиваль мав відбутися у липні, з 3 по 11 число. Коли стало відомо, що традиційний формат проведення фестивалю є неможливим, у організаторів виникла чудова ідея провести незвичний кінопоказ. Він проходить зараз, з 3 по 11 липня, у майже ста кінотеатрах по всій Чехії.

06.07.2020
об 17:15

«Стоп-Земля» і «ВАКУУМ» представлятимуть Україну на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах
Новини

«Стоп-Земля» і «ВАКУУМ» представлятимуть Україну на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах

За підтримки Ukrainian Institute – Українського інституту, два проєкти представлятимуть сучасне українське кіно на щорічному кінофестивалі у Карлових Варах.

09.07.2020
об 13:35