Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Український фільм "Тільки Диво" отримав нагороду Міжнародного кінофестивалю "WonderFest

20.05.2020
об 17:28

Фільм "Тільки Диво" отримав нагороду Міжнародного кінофестивалю для дітей та юнацтва "WonderFest" / Festivalul Filmului pentru Copii și Tineret WonderFest, що пройшов з 12 по 16 травня в Бухаресті (Румунія).

Професійне журі у складі кінокритиків, режисерів та акторів із Бельгії, Македонії, Ізраїлю, Болгарії та Румунії нагородило українську кінокартину за найкраще візуальне рішення та операторську роботу, відзначивши режисера Олену Каретник / Елена Каретник та оператора Дмитра Саніна.

Дитячий фільм “Тільки Диво” – це історія про юнака Северина та його сестру Аніку, які задля порятунку хворого батька потрапляють у вир пригод та долають низку випробувань. Фільм змушує хвилюватися й не відпускає ні на хвилину. Його знято в казковому містечку в Буковелі. Півтисячі казкових костюмів, триста з яких – ручної роботи, спеціально для фільму створила українська дизайнерка Айна Гассе. А музичний супровід створили Іларія, Lama і симфонічний оркестр. Загалом над стрічкою працювали понад шість сотень фахівців, серед яких – професійні фігуристи та більш ніж двісті акторів. Фільмом зацікавилися і вже взяли в прокат Канада, Корея, деякі європейські країни.

Стрічку створено за підтримки Держкіно та Міністерства культури України, прем’єра фільму в Україні відбулася 19 грудня 2019 року.

Джерело: onlymiracle.com.ua