Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Український фільм потрапив до номінації на премію «Еммі»

10.08.2020
об 15:36

Документальний фільм «Віддалений гавкіт собак», що розповідає про 10-річного хлопчика, який живе біля лінії фронту на Донбасі, номінували на телевізійну премію «Еммі». Стрічка спільного виробництва Данії, Швеції та Фінляндії про Україну потрапила до категорії «Видатний документальний фільм про сучасні події».

Новину про те, що стрічка «Віддалений гавкіт собак» потрапила у номінацію на своїй сторінці у соціальній мережі  Facebook https://www.facebook.com/azad.safarov/posts/3333617820030393 повідомив асистент режисера фільму Азад Сафаров.

«Фільм про Україну номінований на круту і найпрестижнішу у світі нагороду Emmy!!! Той самий наш фільм «Віддалений гавкіт собак», про 10-річного хлопчика з Донбасу, який живе біля лінії фронту. Ми в категорії «Видатний документальний фільм про сучасні події» Поруч з нами знову медіадинозаври - HBO, PBS, CNN, Netflix тощо. Загалом цього року номінантів обирали з поміж 2000 робіт», - розповів АЗАД САФАРОВ.

Зазначимо, за сюжетом, хлопчик Олег мешкає з бабусею Олександрою у селі Гнутове на Донеччині. Територія знаходиться неподалік лінії фронту. Вони не можуть нікуди поїхати з рідного села, а лише спостерігають, як інші мешканці їдуть. Від постійних обстрілів життя стає нестерпним, і російська агресія не знає кінця. Режисер крізь очі дитини відобразив війну, яка триває на сході, та зростання в її умовах. Фільм зняв данський режисер Сімон Вільмонт.

Переможців премії «Еммі» оголося 20 і 21 вересня у США.

 

Джерело: Facebook Азада Сафарова

 

Читайте також:

Історія про дивовижну дружбу хлопчика і птаха
Новини

Історія про дивовижну дружбу хлопчика і птаха

Ми продовжуємо розповідати про учасників конкурсної програми Чілдрен Кінофест 2020. На черзі переможець Zlin Film Festival у категорії «Краще дитяче виконання», номінант премії Screen Producers Australia Awards у категорії «Кращий художній фільм», сімейна стрічка «Мій друг містер Персіваль» австралійського режисера Шона Сіта.

20.05.2020
об 17:18

Новини

Наталія Лібет: «Відкрита ніч» – це фестиваль експериментального кіно»

П’ять днів лишилося до початку «Відкритої ночі. Дубль 23». Склад журі продовжує відповідати на питання бліц-опитування. Сьогодні знайомимо вас з кінопродюсеркою, членкинею Української кінакадемії, переможницею 2000 Edmund Muskie/Freedom Support Act Graduate Fellowship Award Наталією Лібет. Вона має багатий досвід у сфері спільного виробництва, інвестицій та фінансів, який отримала, працюючи в міжнародних компаніях.

08.08.2020
об 11:07