Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Український фільм “Подарунок” представлять на кінофестивалі у Німеччині

26.10.2021
об 10:30

Стрічка режисера Олега Мартиросяна змагатиметься в основному конкурсі короткометражних фільмів 31-го Міжнародного кінофестивалю в Котбусі (Німеччина).

Головні ролі у короткометражці виконали Богдан Бенюк, Роман Вискребенцев та Анастасія Герг.

У фільмі йдеться про те, як деяким предметам «подобається ховатися» від своїх хазяїв. Серед них – мобільний телефон. Його легко знайти, якщо поруч є ще один. А якщо ж немає, - то пошуки можуть перетворитися на детектив, драму, комедію та абсурд. Щоби розплутати цей детектив, не перетворити його на драму і посміхнутися над абсурдом, герою фільму знадобилася одна квітнева ніч і допомога половини села.

Автор сценарію – Михайло Іллєнко, режисер – Олег Мартиросян, оператор – Ілля Єгоров, продюсери – Юлія Чернявська та Олег Щербина. Головні ролі виконали Богдан Бенюк, Роман Вискребенцев та Анастасія Герг. Виробництво стрічки здійснила компанія “Фреш Продакшн груп” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

Фестиваль Film Festival Cottbus був започаткований у 1991 році. Сьогодні він є одним із найбільш знаних у світі кінофестивалів Східної Європи. Чотири конкурси та інші національні й тематичні розділи програми пропонують глядачам унікальну можливість побачити фільми зі Східної та Центральної Європи. Всього на FilmFestival Cottbus буде вручено сімнадцять призів загальною вартістю понад 75 000 євро. 31-ий Міжнародний кінофестиваль в Котбусі пройде з 2 до 7 листопада 2021 року.

Джерело: usfa.gov.uа

 

Читайте також:

Новини

Сергій Стрельников про нового героя серіалу «Кріпосна. Жадана любов» князя Стефана Яблоневського

1 листопада о 20:15 на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра нового сезону костюмованої мелодрами «Кріпосна. Жадана любов». Глядачі побачать, який поворот доленосних подій чекає на їхніх улюблених героїв: Катерину Вербицьку, Петра і Ларису Червінських, коваля Назара та Орисю, Наталі і Миколу Дорошенків.

08.10.2021
об 16:30

Новини

Український бокс-офіс: Блокбастери зробили успішним другий вікенд жовтня

Період з 7 по 10 жовтня став найкасовішим з початку пандемії. Сумарний дохід фільмів досяг майже 50 млн гривень. 92 % від загальної суми – 48,71 млн гривень – заробили «Веном 2: Карнаж», «Не час помирати» і «Дюна».

13.10.2021
об 14:05

Новини

На НЛО TV прем'єра четвертого сезону серіалу «Швидка»

25 жовтня о 19:00 телеканал НЛО TV покаже четвертий сезон улюбленого ситкому глядачів – «Швидка». Винахідливі парамедики служби екстреної медичної допомоги потраплятимуть у нові комічні ситуації, рятуватимуть життя і водночас встигатимуть кохати, дружити і допомагати один одному.

19.10.2021
об 15:07