Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Український фільм "Мати Апостолів" режисера Зази Буадзе отримав нові нагороди

01.04.2022
об 11:45

Французький Cannes World Film Festival визнав фільм кращим у чотирьох номінаціях місяця: "Найкращий фільм", "Найкращий режисер" – Заза Буадзе, "Найкращий композитор" – Роман Григорів та Ілля Разумейко та "Найкращий продюсер" – Дмитро Овечкін. Вже в жовтні фільм буде змагатись за нагороду "Найкращий фільм року".

Словацький кінофестиваль High Tatras Film & Video Festival визнав "Мати Апостолів" кращим фільмом сезону – Best Picture (Film of the Season).

Стрічку "Мати Апостолів" засновано на історіях жінок, сини яких воювали за Україну в 2014 році.

Фільм створено компанією «Студія «Золоте Руно» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

 

Джерело: Cannes World Film Festival

Читайте також:

Новини

Голівудські зірки із синьо-жовтою символікою та хвилина мовчання: на церемонія вручення кінопремії "Оскар" підтримали Україну

Під час церемонії вручення премії "Оскар", Україну підтримали хвилиною мовчання. На екрані з'явилося звернення: «Ми оголошуємо хвилину мовчання на знак підтримки українського народу, який наразі зазнає вторгнення, військового конфлікту і стикається з упередженим ставленням на своїй території».

29.03.2022
об 11:18

Новини

Discovery показав серію спеціального контенту, який розповідає про події в Україні

У неділю, 27 березня, телеканал Discovery транслював серію спеціального контенту, що розповідає про події в Україні. Ключовим став фільм про українського президента під назвою «Зеленський: людина, яка взяла на себе Путіна».

29.03.2022
об 14:07

Новини

Віра Фарміга зачитала вірш Симоненка в підтримку України

Голлівудська акторка українського походження Віра Фарміга зачитала вірш Василя Симоненка «Люди — прекрасні» українською мовою, аби підтримати Україну. Вона додала, що пишається мужністю українського народу.

30.03.2022
об 12:31