Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Український фільм «Клондайк» отримав перемогу на конкурсі сценаріїв

30.07.2020
об 15:49

Соціальну драму «Клондайк» покажуть в ефірі найбільшого турецького мовника. Режисеркою та сценаристкою проєкту виступила Марина Ер Горбач, головна роль дісталамя Оксані Черкашиній.

Авторська робота «Клондайк» режисерки Марини Ер Горбач визнана кращою на міжнародному конкурсі сценаріїв 12 Puntо TRT Script Days. Захід організував турецький медіа-холдинг TRT, що має у складі 13 каналів та веде міжнародне мовлення 34-ма мовами.

Перемога у цьому конкурсі означає, що стрічка української режисерки гарантовано отримає телевізійний ефір найбільшого турецького мовника.

Соціальна драма «Клондайк» розповідає про те, що люди з однаковим минулим можуть мати різне майбутнє. Наразі команда фільму активно готується до початку знімального процесу. Головну роль виконає Оксана Черкашина. Режисеркою, сценаристкою та продюсеркою фільму є Марина Ер Горбач. За її переконаннями, саме авторське кіно є чи не єдиним способом емоційної комунікації національного кінематографа з міжнародним глядачем.

Зазначимо, кінопроєкт «Клондайк» став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно України.

 

Джерело: пресслужба Держкіно

Читайте також:

Новини

«1+1» у понеділок презентує серіал «Жінка»

27 липня на телеканалі «1+1» відбудеться прем'єра турецької мелодрами «Жінка» - розповіді про те, як бажання дізнатись правду інколи приводить до давнього минулого і впливає на майбутне.

24.07.2020
об 13:08

Новини

Чим готується здивувати глядачів вебсеріал Fake

Сьогодні, 27 липня, «Новий канал» презентує перший вебсеріал Fake на своїй You Tube сторінці. Напередодні актори, які зіграли у першому вебсеріалі поділились найяскравішими моментами зі зйомок проєкту.

27.07.2020
об 17:08

Новини

Відкрито реєстрацію робіт на премію «Кіноколо»

В цьому році для тих, хто планує подаватись на премію є додаткові нововведення. Впроваджується обов'язкова реєстрація на сайті «Київського тижня критики», яку відкрито відсьогодні. Також, як ми вже писали, враховується дата виробництва фільму.

28.07.2020
об 18:22