Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Український фільм «Казка про коника» візьме участь у сербському кінофестивалі

09.09.2020
об 15:39

У Міжнародному фестивалі документального кіно Beldocs - Меđunarodni festival dokumentarnog filma, що проходитиме в Сербії, візьме участь документальний фільм «Казка про коника». Проєкт став переможцем програми Українського інституту з промоції кіно за кордоном proMOTION. Ця програма розроблена Українським інститутом для того, щоб збільшити аудиторію, присутність та видимість українських фільмів за кордоном. А також посилити спроможність українських кінематографістів до співпраці на міжнародному кіноринку. 

 

 

Проєкт фільму візьме участь у секції Beldocs in Progress — індустрійній платформі фільмів на фінальних стадіях виробництва із України, Західних Балкан, Грузії, Молдови та країн Балтії. Програма секції передбачає публічні пітчинги проєктів, цьогоріч онлайн, а також особисті консультації з фахівцями з документалістами.

Фільм «Казка про Коника» знайомить глядачів з Анатолієм Лютюком — колишнім антирадянським активістом і художником, який багато років тому виїхав з України і живе у середмісті Таллінна. Проте він не може залишатися осторонь подій в Україні. Від початку війни їздить на Донбас з гуманітарною допомогою в пошуках поранених, біженців, сиріт. У своїх подорожах він також шукає добрі історії з війни, адже багато років тому дав обітницю щодня, за будь-яких обставин, знаходити щось добре. Маленький дерев’яний Коник, якого Анатолій вирізав в одній із подорожей Україною, супроводжує його в мандрівках сірою зоною і стає головним героєм казок, написаних за мотивами реальних фронтових історій. Український прокат «Казки про Коника» заплановано на осінь 2020 року. Автори ідеї та режисери - Уляна Осовська і Денис Страшний. Виробництво фільму підтримав Український культурний фонд.

 

 Джерело:  beldocs.rs та ukrinform.ua

Читайте також:

Новини

Фестиваль етнографічного документального кіно проходитиме у вересні

В Україні проведуть фестиваль етнографічного та антропологічного документального кіно. Глядачам покажуть повсякденне життя різних народів та діаспор, мешканців сіл і міст.

01.09.2020
об 11:34

Новини

Мандрівний міжнародний фестиваль Docudays UA оголосив програму

У вересні в Україні проходитиме 17 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Стрічки про права людини побачать мешканці понад 200 міст у 21-й області країни. Триватиме захід до кінця грудня. Тема фестивалю «Тін Спіріт».

01.09.2020
об 13:01