Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Український фільм «Атлантида» вразив японського глядача

21.07.2020
об 16:12

На Міжнародному кінофестивалі у Токіо український фільм «Атлантида» отримав спеціальний приз журі. Про враження від участі в Tokio International Film Festival розповіли режисер фільму Валентин Васянович та виконавець головної ролі Андрій Римарук.

Фільм «Атлантида» розповідає про майбутню перемогу України у війні з Росією та повернення окупованого нині Донбасу. В кіно ці події відбуваються у 2025 році. Територія сходу визнана непридатною для проживання.  Головний герой – військовий, який повертається додому, де не може знайти роботи і в нього розвивається посттравматичний синдром… Прем’єра цієї історії відбулась у вересні 2019 року.

«Токіо був яскравим. Тут ми зустріли найбільшу зацікавленість аудиторії фільмом, персонажами і нами. Навіть довгі черги на автограф-сесію були єдиний раз у Токіо. Ми з Андрієм зрозуміли для себе, що це через те, що японці досі не забули, що таке атомна бомба і загибель багатьох людей. Вони добре пам’ятають війну, тому фільм відгукується в них. Перед кожним кроком на фестивалі ми мали репетицію і співбесіду. Нам показували й розповідали, хто і де сідає, хто за ким виходить. Все було фантастично організовано. Це зовсім інший світ, далекий від розслабленої Європи», - поділився враженнями Валентин Васянович.

Виконавець головної ролі зазначив, що фільм та показані у ньому події дуже зачепили японців та змусили їх осмислювати те, що відбувається на сході нашої країни.

«Такої кількості запитань і автографів, як у Японії, не було на жодному кінофестивалі. Чимало критиків і глядачів назвали історію головного героя шляхом самурая. Вони так прямим текстом і казали. У Японії найбільше запам’яталася їхня традиція. Щосуботи о 10 ранку жителі Токіо пікетують будівлю російського посольства. Вимагають віддати Курили. Кожної суботи, трясця. Я завжди на сесії питань і відповідей давав їм зрозуміти, що у нас однакова проблема й один і той самий ворог. Вони з цим, ніби погоджувалися, зависали та починали осмислювати те, що відбувається у нас на Сході», - розповів Андрій Римарук.

 

Джерело: Офіційна сторінка фільму «Атлантида»

Читайте також:

«Багато негожих днів»: розпочалися зйомки нової мелодрами
Новини

«Багато негожих днів»: розпочалися зйомки нової мелодрами

Компанія FILM.UA Group і канал «Україна» розпочали зйомку чотирисерійного фільму «Багато негожих днів». Для першого дня зйомок був вибраний затишніший і мальовничй куточок Київа – Національний еколого-натуралістичний центр. Саме тут і відзняли перший кадр та розбили тарілку на удачу.

17.07.2020
об 16:04

Новини

«Творець» чекав свого виходу на екрани 10 років

У четвер у репертуарі українських кінотеатрів з’явився науково-фантастичний трилер «Творець». Як створювалася історія кохання та помсти в одному зі своїх нещодавніх інтерв’ю розповів режисер і сценарист фільму Гевін Ротері.

18.07.2020
об 15:15

Новини

UA:Культура демонструє цикл фільмів про залізниці Аляски та Канади

Британський журналіст Майкл Портільйо створив цикл фільмів про залізниці Північної Америки. Нині телеканал UA:Культура демонструє стрічки українському глядачу. Серія документальних фільмів має назву «Грандіозні подорожі залізницею Аляски та Канади» та розповідає про те, як залізна дорога вплинула на розвиток міст і країн регіону в цілому.

21.07.2020
об 19:17