Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Український фільм Apple-Man через супергероїв закликає до здорового способу життя

11.11.2020
об 14:13

Українська телеведуча Іванна Онуфрійчук стала героїнею українського проєкту про супергероїв. Вона зіграла головну роль у стрічці Apple-Man – це перший український фільм про надлюдей та здоровий спосіб життя.

Під час карантину український режисер Василь Москаленко створив проєкт Apple-man.

За сюжетом, головний герой фільму з’явився в результаті секретного експерименту ЦРУ та протистоїть суперзлодію, який прагне знищити Всесвіт. Apple-Man – це перший у світі супергеройський фільм про здоровий спосіб життя.

«Нездорове харчування сприяє близько 11 мільйонам смертей на рік у всьому світі. Але коли заклади охорони здоров’я говорять про це, то ніхто не слухає. Адже статистика – нудна. Подивіться на рекламу нездорової їжі. Вона розважає, приваблює, там є сексуальність і вірусність. Такий маркетинг змушує суспільство вірити, що нездорове життя – це круто. Ми говоримо про те, як важливо вести здоровий спосіб життя і робимо це не нудно, а яскраво і захопливо», – говорить режисер стрічки ВАСИЛЬ МОСКАЛЕНКО.

У протистоянні зі злом Apple-Man’у допомагає команда супергероїв та супергероїнь.

Іванна Онуфрійчук зіграла супергероїню Дівчину-Вишню. Вона – колишня агентка британської розвідки, яка досконало володіє бойовими мистецтвами. Працюючи над роллю, Іванна пройшла підготовку у професійних каскадерів. Також для зйомок розробили унікальний супергеройський костюм, який дозволяв робити складні трюки.

«Мені дуже сподобалася ідея зіграти супергероїню. Моя Дівчина-Вишня – гаряча штучка, вона допомагає головному герою боротися з суперзлодіями, досконало володіє бойовими мистецтвами та будь-якими видами зброї. Щоб втілити її на екрані, довелося вивчати бойові прийоми та складні трюки, а потім виконувати їх на камеру та ще й в тісному, хоча й ефектному, стретч-костюмі. Але це дуже крутий досвід, і я рада долучитися до проєкту. Адже Apple-man – це не просто фанова історія, фільм має важливий соціальний підтекст. Я особисто завжди наполягаю на тому, що потрібно дбати про себе, свідомо ставитися до їжі для тіла і для мозку. Тепер з’явилася можливість заговорити про це на увесь світ живою, зрозумілою мовою», – говорить виконавиця головної ролі ІВАНА ОНУФРІЙЧУК.

Частково стрічку Apple-man знімали за допомогою надсучасних технологій – студії віртуальної реальності та роботизованого крану. Наразі, щоб завершити зйомки, команда вирішила піти нестандартним для українського кіно шляхом і відкрити кампанію зі збору коштів на американській платформі Kickstarter. Фільм вже задонатили трохи більше ніж на 50 000 доларів. Мета кампанії – $100 000. Творці фільму розраховують на те, що прихильники супергеройського жанру і здорового стилю життя допоможуть стрічці вийти на великі екрани. Підтримати проєкт можна тут. (https://www.kickstarter.com/projects/appleman/apple-man)

 

Джерело: Пресслужба НЛО TV

 

Читайте також:

Новини

Скоро у кіно пригодницький екшн «Вогняне небо»

У грудні в український прокат виходить пригодницький екшн режисера Саймона Уеста «Вогняне небо». Головні ролі у фільмі виконали Джейсон Айзекс, Сюекі Ван, Ханна Куінліван та Шон Ду.

07.11.2020
об 16:17

Статті

КіноКалендар: 10 причин переглянути фільм «Американський президент»

8 листопада 1995 року відбулася прем'єра фільму «Американський президент» про овдовілого главу США, який напередодні чергової передвиборної компанії закохується в зухвалу Сідней Елен Вейд, яка проштовхує новий екологічний закон. Ця чудова кінострічка органічно поєднує гарну романтичну історію і жорстку політичну драму та гідна перегляду навіть через чверть століття після виходу на екрани.

08.11.2020
об 15:09

Новини

Світовий кінопрокат: Японське аніме увійшло до 5-ки найуспішніших кінопроєктів року

Результати кінопрокату Азії мотивують. Японці, китайці та корейці без осторог відвідують кіносеанси. Дивляться здебільшого фільми власного виробництва. Так, за чотири тижні прокату в Японії аніме «Клинок, розтинає демонів: Нескінченний поїзд» наблизили сумарний прибуток проєкту до 200 мільйонів доларів.

09.11.2020
об 14:26

Новини

Секрет популярності «Гри престолів» розкрито

Науковому світу не давав спокою успіх серіалу «Гра престолів», тож вчені вирішили проаналізувати літературний твір та його екранізацію.

09.11.2020
об 18:12