Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Український бокс-офіс: У попередній вікенд глядач обрав «Аферу по-голлівудськи»

16.12.2020
об 13:17

Випробування карантином вихідного дня лишилося в минулому й український кінопрокат поволі оговтується після нього. В порівнянні минулого та попереднього вікендів бокс-офіс виріс на 15 % і складає 8,16 млн гривень. Як бачимо, сума ще не досягла рівня, який мали кінотеатри до запобіжних мір у листопаді.

Лідером вікенду 10 – 13 грудня став комедійний бойовик «Афера по-голлівудськи». Кримінальний фільм з Робертом Де Ніро, Морганом Фріманом і Томмі Лі Джонсом заробив за чотири дні 2,23 млн гривень.

 

 

На другій сходинці кіночарту опинилося фентезі «Пітер Пен і Аліса в Країні Чудес». Прем’єрний фільм тижня зібрав на старті 1,91 млн гривень.

 

 

Вже традиційно третє місце посідає черговий фільм про Гаррі Поттера, який вийшов у повторний прокат. Шосту частину «Гаррі Поттер і Принц-напівкровка» транслювали у 81 кінозалі, це принесло фільмові 948 тис. гривень.

 

 

Четверте місце посів ще один дебютант прокату – «Вогняне небо». Фільму про найсильніше виверження вулкану вдалося заробити за чотири дні прокату 616 тис. гривень.

 

 

Здобутки фантастичної стрічки «Межа часу» привели її на п’яте місце кіночарту глядацьких вподобань. Попередній вікенд приніс фільму 519 тис. гривень, а за 18 днів прокату він зібрав 3,24 млн гривень.

 

 

На шостому місці глядацького рейтингу з 70 % падінням прибутку опинився комедійний бойовик «Суперінтелект». Його здобуток чотирьох днів склав 516 тис. гривень. Натомість за 18 днів прокату стрічка заробила 4,31 млн гривень.

 

 

На жаль, решті фільмів не вдалося перетнути позначки в 500 тисяч гривень.

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Новини

Частину бокс-офісу «Номерів» спрямують на благодійність

10 % з кожного проданого квитка спрямовуватимуть на підтримку дітей кримських політв’язнів. Кошти перераховуватимуть громадському руху «Кримська Солідарність», створено як неформальну правозахисну організацію для захисту жертв політичних репресій.

17.11.2020
об 16:19

Новини

Український бокс-офіс жовтня: «Відьми» спонукали глядачів повернутися до кінотеатрів

Скільки разів ви осіклися за останні 5 днів, пропонуючи зустрітися на вихідних у кіно чи давши пораду обрати кіносеанс у суботу замість п’ятниці? Вчергове розмірковуючи про наслідки карантину вихідного дня, наші колеги з Media Business Reports підготували аналітичну статтю щодо загального жовтневого бокс-офісу українських кінотеатрів. Тож, які підсумки попереднього місяця, як наші співвітчизники реагують на національні фільми, що з’являються в прокаті, та котра з прем’єр врятувала місяць, в якому частка прибутків з вікенда в вікенд зменшувалася?

20.11.2020
об 15:29

Новини

Український бокс-офіс: Глядач надав перевагу фільму жахів

Другий вікенд карантину вихідного дня пройшов трохи краще, ніж перший. В період з 19 – 22 листопада кінотеатри зібрали 2,5 млн грн. Нагадаємо, минулого тижня сума бокс-офісу за вікенд ледь досягла позначки 2 млн грн. Отже, сумарний прибуток тримається на рівні 5 – 7 % від показників річної давнини в аналогічний період.

25.11.2020
об 11:29

Новини

Український бокс-офіс: «Суперінтелект» обійшов всі стрічки в прокаті

Третій скорочений вікенд добіг кінця з результатом 2,87 млн гривень, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає лише 6 % прибутку. Наступні вікенди будуть повні, але скільки їх попереду? Адже, скоріше за все, новорічні свята для кінотеатрів втрачені. Наразі в Офісі президента та Кабінеті міністрів продовжують вести перемовини щодо повного локдауну під час різдвяних днів. Однак точних дат нині ще не називали.

02.12.2020
об 11:34

Новини

Український бокс-офіс: Суми скромні, але кращі, ніж у попередні вікенди

Добіг кінця перший вікенд після карантину вихідного дня, як і очікувалося, він показав кращі результати. Однак загальна сума прибутків кінотеатрів у порівнянні з аналогічним періодом у попередньому році склала лише 20 %.

09.12.2020
об 14:16