Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Український бокс-офіс: Третій весняний вікенд показав очікувано низьку касу

23.03.2021
об 15:25

Погіршення епідеміологічної ситуації в Україні далося в знаки. Національний бокс-офіс впав через закриття кінотеатрів у восьми регіонах, зокрема, в Києві. Таким чином сумарна виручка за 18 – 21 березня досягла лише 9,61 млн гривень, що в половину менше, ніж на минулому тижні в аналогічний період.

На першому місці кіночарту тримається мультфільм «Рая та останній дракон». Анімації вдалося заробити 3,37 млн гривень. За результатами 18 днів прокату український бокс-офіс диснеївської стрічки склаждає 26,9 млн гривень.

 

 

Прем’єра вікенду «Код: Залізна кора» із Бенедиктом Камбербетчем і Рейчел Броснахен у головних ролях змогла посісти друге місце в топі глядацьких вподобань. Британський трилер у перші чотири дні прокату заробив 1,91 млн гривень, що з огляду на ситуацію є цілком хорошим результатом.

 

 

Третю сходинку посіла сімейна стрічка «Том і Джеррі». Гібрид анімації та ігрового кіно додав до свого українського бокс-офісу 1,44 млн гривень. Загальна сума зборів за чотири тижні прокату 30,75 млн гривень.

 

 

 

Українська комедія «Скажене весілля 3» вибула з трійки лідерів, але все ще знаходиться в п’ятірці найбільш відвідуваних глядачами фільмів. Так, четвертий вікенд прокату приніс четверте місце та 1,18 млн гривень. загальний бокс-офіс за 25 днів прокату досяг суми 27,62 млн гривень.

 

 

Замикає п’ятірку лідерів дебютант вікенду комедійний фільм жахів «Перевертень». Перші дні показів принесли стрічці 535 тисяч гривень.

 

 

Другу п’ятірку лідерів відкриває судова драма «Маврітанець». Її здобутки у третій весняний вікенд українського прокату – 286 тисяч гривень. Загальна каса за чотири тижні демонстрації на великих екранах складає 10,38 млн гривень.

 

 

Сьоме місце посідає трилер «Трафік», його здобуток за вікенд – 231 тисяча гривень. За 11 днів українського прокату фільм заробив 1,91 млн гривень.

 

 

Восьма сходинка кіночарту дісталася українській поліцейській комедії «Нереальний КОПець». За вікенд стрічка заробила 228 тисячі гривень. Загальна каса за три тижні прокату становить 4,01 млн гривень.

 

 

Дев’яту позицію рейтингу глядацьких вподобань посідає драма «Друзі назавжди» з результатом 103 тисячі гривень. За 11 днів українського прокату фільму вдалося заробити лише 855 тисяч гривень.

 

 

На десятому місці кіночарту фантастичний бойовик «Скайлайн 3». Його дохід за минулий вікенд становить 91 тисячу гривень, а загальна каса за 11 днів українського прокату досягла лише 868 тисячі гривень.

 

 

Джерело: kinobusiness.com

 

Читайте також:

Новини

Український бокс-офіс: Успішний дебют «Скаженого весілля 3»

Останній вікенд зими виявився найкращим з моменту початку пандемії в Україні. Загальний дохід фільмів у вітчизняному кінотеатральному прокаті склав 31,89 млн гривень. Якщо порівнювати цей результат із аналогічним періодом, коли великі екран працювали без обмежень встановленими МОЗ, то виходить, що касові збори з 25 по 28 лютого 2021 року лише на 10 % менші, ніж сумарний результат вікенду, що тривав упродовж 27 лютого – 1 березня 2020 року. Прем’єри минулого тижня також показали, що українське кіно може привести глядача в кінотеатри.

03.03.2021
об 12:51

Новини

Бокс-офіс США: 8,6 млн доларів у свій перший вікенд заробила анімація «Рая та останній дракон»

В п’ятницю, 5 березня, у Нью-Йорку після майже року законсервованого стану відкрилися кінотеатри. Перші відвідувачі надали перевагу мультфільму від студії Disney «Рая та останній дракон», який очолив загальний американський кіночарт.

09.03.2021
об 17:19

Новини

Український бокс-офіс: «Скажене весілля 3» тримається в лідерах кіночарту

Перші весняні вихідні принесли вітчизняному кінопрокату 26,3 млн гривень. Серед стрічок найбільшим попитом користувалися стрічки для всієї сім’ї, а також глядачі цікавляться новим українським кіно. Комедія «Нереальний КОПець» змогла дебютувати в п’ятірці лідерів, а «Скажене весілля 3» лишилося на верхівці топу глядацьких вподобань.

10.03.2021
об 18:20

Новини

Український бокс-офіс: Трійка лідерів лишилася непохитною

Збори українського кінопрокату другого вікенду березня, виявилися слабшими, ніж в аналогічний період попереднього тижня. Упродовж чотирьох днів: 11.03 – 14.03, український бокс-офіс впав на 29 % і справа не тільки у прем’єрах, які ледь потрапили до першої п’ятірки кіночарту, а й в тому, що в червоних зонах почали призупиняти роботу кінотеатрів. Наразі кількість регіонів з найвищим показником хворих на COVID-19 лишилася не змінною. З початку березня їх чотири: Житомирська, Івано-Франківська, Чернівецька та Закарпатська області. Станом на сьогодні, 17 березня, ще 16 регіонів знаходяться в помаранчевій зоні й кожна з них у будь-який момент може опинитися у червоній. Ми бажаємо співвітчизникам здоров’я та переходимо до глядацького рейтингу кіно.

17.03.2021
об 14:19