Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Український бокс-офіс: Результати касових зборів першого вікенду листопада

11.11.2020
об 13:27

Глядачів мало цікавлять фільми жахів та хорори, а от комедії та голлівудські фільми користуються попитом. Також до ТОП-10 фільмів, які зацікавили у ці вихідні українців, увійшла кіноробота вітчизняного виробництва.

За цей вікенд у порівнянні з минулим, каса українських кінотеатрів зменшилась на 20%. Причина – відсутність цікавих релізів у прокаті. На першому місці залишилася стрічка «Відьми», якій за вікенд вдалося зібрати трохи більше 3 млн грн., а загальна сума зборів фільму за два вікенди дорівнює 10,6 млн грн.

 

Друге місце посіла драмеді «Матуся у відриві». Голландський фільм за перший вікенд заробив 1,44 млн грн, що дуже непогано для кіно такого жанру.

 

Бронза кіночарту гляданських вподобань в анімаційної стрічки «Упс! Пригоди тривають…». Мультфільм за прем’єрний вікенд заробив заробив трохи більше мільйона гривень.

 

Восьмий тиждень поспіль у топі найпопулярніших стрічок серед глядачів тримається «Грендландія». Загалом фільм-катастрофа заробив майже 29 млн грн. На цьому вікенді кінострічка зібрала 900 тис грн.

 

П’яте місце посів кримінальний бойовик «Збирач боргів». Вона заробила за вікенд 630 тисяч грн.

 

Шостим став фільм «Гаррі Поттер та філософський камінь». Першу частину пригод про маленького чаклуна можна було подивитись всього в 14 кінозалах, повторний прокат на першому вікенді приніс фільму 571 тис грн.

 

Сьоме місце посіла українська стрічка «Атлантида». Роботу Валентина Васяновича демонстрували у 133 кінозалах, де фільм заробив у перший вікенд майже 580 тис грн.

 

Восьма сходинка кіночарту в хорора «Острів кошмарів». Фільм жахів лише другий вікенд у прокаті. У ці вихідні йому вдалося зібрати 519 тисяч грн, що на 56% менше ніж за минулі вихідні. Загальний прибуток стрічки за 11 днів прокату складає трохи більше 2 млн грн.

 

Досі тримається в топі лідерів українського прокату сімейна комедія «Війна з дідусем». Фільм знаходиться в прокаті вже 7 тижнів. За цей вікенд він зібрав 513 тисяч грн, а загальна сума зборів за 46 днів сеансів 16,8 млн грн.

 

Замикає десятку рейтингу фільм жахів «Чаклунство: Спадок», який за 11 днів прокату зібрав 2,3 млн грн., а за минулий вікенд – 497 тисяч грн.

 

Джерело: kinobusiness.com

 

Читайте також:

Новини

Рейтинг найпопулярніших стрічок українського прокату

Другі вихідні поспіль, дотримуючись інструкцій МОЗ, українці можуть відвідувати кінотеатри. За результатами минулого вікенду, в лідерах переглядів опинились: кінокомікс, бойовик та трилери. А ось мультфільми навіть не увійшли до першої п’ятірки рейтингу популярних фільмів. Загалом, за минулі вихідні кінозали змогли заробити на 18% більше, ніж за попередні.

15.07.2020
об 13:16

Новини

США поступилися Китаю: Пандемія вплинула на рейтинг лідера світового кінопрокату

Після довгої ізоляції громадяни Китаю не бояться ходити до кіно, а епідеміологічна ситуація в країні дозволяє заповнювати зали на 75%.

19.10.2020
об 13:15

Новини

Український бокс-офіс: «Відьми» оживили вітчизняний кінопрокат

Декілька тижнів поспіль результати вікендів не тішили прокатників, адже цифри раз заразом зменшувалися. І, ось гелловінський вікенд все змінив. Касові збори кінотеатрів зросли на 79%, склавши 14,84 млн гривень. З часів останнього вересневого вікенду, це найкращий результат.

04.11.2020
об 12:24

Новини

Польща зачиняє кінотеатри до кінця листопада

Ще одна країна ЄС зачиняє кінозали. Між тим, період послаблення карантину у цій державі був доволі прибутковим для кінопрокатників. У першу чергу – завдяки національним фільмам.

06.11.2020
об 11:26