Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Український бокс-офіс: Прем’єри вікенда 18 – 21 лютого зацікавили глядача

24.02.2021
об 11:24

Відсоток доходу в порівнянні з попереднім тижнем скоротився, але з четверга по неділю українці здебільшого обирали прем’єрні сеанси. Отже, пропонуємо дізнатися, які фільми дебютували краще за інші, а яким стрічкам вдалося втримати свої позиції в рейтингу вподобань кіноманів.

Найкращий старт показала чорна комедія «Аферистка». Лише за три дні, адже прем’єра цього фільму відбулася лише в п’ятницю, 19 лютого, детективна історія Джея Блейксона зібрала 3,38 млн гривень і стала лідером вікенду.

 

Другою в рейтингу глядацьких вподобань стала судова драма «Маврітанец». Її дебютний бокс-офіс в Україні склав склала 2,96 млн гривень.

 

Трійку лідерів замикає ще одна прем’єра вікенду анімація «Аінбо: Дух Амазонки». Перший дохід перуанського мультфільму – 2,67 млн гривень.

 

Дещо поступилася новому репертуарові мультиплікаційна стрічка «Душа». Якщо не враховувати перерви на карантин, то дев’ятий вікенд для продукту студії Pixar завершився результатом у 1,92 млн гривень. Загальний бокс-офіс мультика в Україні сягнув 50,28 млн гривень.

 

Фантастичний екшн «Мисливець на монстрів» теж поволі здає свої позиції, але продовжує залишатися в топі-глядацького інтересу. Так, попередній вікенд приніс стрічці п’яте місце та 1,55 млн гривень. Загалом 25 днів прокату в українських кінотеатрах принесли фільму з Мілою Йович у головній ролі 25,14 млн гривень.

 

На шостому місці кіночарту опинилася кримінальна драма «Афера Олівера Твіста». Британський фільм дебютував із результатом 1,31 млн гривень.

 

На сьомому місці розташувався трилер «Дрібниці», його дохід склав 945 тисяч гривень. 18 днів прокату в українських кінотеатрах принесли фільму 10,78 млн гривень.

 

З незначним відривом на восьмому місці опинився мультфільм «Сімейка Крудсів: Нова ера». Анімації у попередній вікенд вдалося заробити 882 тисячі гривень. Загальні збори за вісім тижнім українського прокату складають 34,45 млн гривень.

 

Передостаннє місце в ТОП-10 глядацьких симпатій кінопрокату дісталося фільму, що знаходиться у повторному прокаті – «Хоббіт: Битва п’яти воїнств». Його заробіток за вікенд досяг лише 557 тисяч гривень.

 

Десяте місце з результатом 467 тисяч гривень посів бойовик «Захисник». За тиждень його рейтинг помітно скоротився, а збори різко впали. Загальний дохід фільму за 11 днів прокату становить 3,29 млн грн.

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Статті

Український бокс-офіс: У святковий вікенд кінозали наповнилися глядачами

Нетиповий рік і закінчувався досить незвично. Зазвичай 31 грудня відвідуваність кінотеатрів дещо знижується, адже люди займаються останніми приготуваннями до святкової ночі, але цього разу останній день року припав на четвер, коли репертуар кінотеатрів оновлюється. Тож в кінозалах були люди і 31 грудня, і 1 січня, і у вихідні. Глядацька активність виявилася настільки високою, що сумарна виручка кінотеатрів зросла на 175 %, склавши 43,5 млн гривень. З початку пандемії це один з кращих результатів.

06.01.2021
об 14:45

Новини

Український бокс-офіс: На Різдво найбільшим попитом користувалися мультфільми

Загальний прибуток кінотеатрів у Різдво склав 11,81 млн гривень. З цієї суми 80 % заробітку належить голлівудським прем’єрам, які охоче дивилися українці.

14.01.2021
об 16:58

Новини

Український бокс-офіс: Після суворого карантину глядачі відвідували кінотеатри охочіше

25 січня після 17 днів локдауну українські кінотеатри з обмеженнями, рекомендованими Міністерством охорони здоров’я України, повернулися до роботи. Перші три дні після вимушеного відпочинку в прокаті можна було подивитися ті стрічки, що йшли до карантину, а 28 січня кінотеатральний репертуар оновився і наступні 4 днів, включаючи четвер, принесли кінотеатральному бізнесу 24,35 млн гривень, що є доволі непоганим результатом, враховуючи всі нюанси.

03.02.2021
об 15:50

Новини

Український бокс-офіс: Фільми вітчизняного виробництва поступилися закордонним прем’єрам

Після січневого локдауну другий вікенд, з 4 по 7 лютого, в українських кінотеатрах втратив лише 6 % касових зборів, в порівнянні з першим. Таким чином, загальний дохід кінозалів становить 22,85 млн гривень.

10.02.2021
об 11:24

Новини

Український бокс-офіс: Дохід кінотеатрів у романтичний вікенд скоротився на 18 %

Прем’єри минулого тижня не надто зацікавили глядача, тож українським кінотеатрам в період 11 – 14 лютого вдалося зібрати лише 18,81 млн гривень, що в порівнянні з минулим тижнем менше на 18 %.

17.02.2021
об 12:16