Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Український бокс-офіс: Прем’єри очолили кіночарт

19.05.2021
об 12:01

Вікенд 13 – 16 травня вивив у лідери одразу три стрічки, що дебютували в прокаті. Результати чотирьох останніх днів попереднього тижня свідчать про те, що українці готові відвідувати кінозали й дивитися кінематографічні новинки.

 

Беззаперечним лідером, що очолив рейтинг глядацьких симпатій, став дванадцятий фільм Гая Річі. Кримінальний бойовик «Гнів людський» за перші дні українського прокату зміг зібрати 13,5 млн гривень.

 

 

З великим відривом від лідера прокату на другому місці знаходиться фільм жахів «Пила: Спіраль». На старті хорору вдалася зібрати 1,47 млн гривень.

 

 

Програвши битву за друге місце замикає трійку лідерів реліз ще одного хорору. «Нечестивий» за перші дні прокату зібрав 1,35 млн гривень.

 

 

Прем’єри посунули аж на четверте місце фантастичний бойовик «Мортал Комбат». Лідер попередніх тижнів опинився на четвертому місці з результатом 1,15 млн гривень. Загальна каса за 18 днів прокату в Україні 11,13 млн гривень.

 

 

На п’ятій сходинці кіночарту трилер «Ті, хто бажають моєї смерті». Фільм із Анджеліною Джолі в головній ролі за вікенд зібрав 875 тисяч гривень. За 11 днів показів в українських кінотеатрах скарбничка стрічки збільшилась на 5,33 млн гривень.

 

 

Шостий щабель дістався блокбастеру «Ґодзілла проти Конга». Фантастичний екшн зібрав лише 827 тисяч гривень, а загальний бокс-офіс восьми тижнів прокату в Україні склав 19,38 млн гривень.

 

 

На сьомому місці глядацького рейтингу знаходиться анімація «Ганзель, Ґретель і Агенція магії». Її здобуток 807 тисяч гривень за вікенд, а за три тижні дохід мультиплікаційної стрічки складає 4,22 млн гривень.

 

 

Решта фільмів, що знаходиться в прокаті, не змогла перетнути позначку в 500 тисяч гривень.

 

Джерело: kinobusiness.com

 

Читайте також:

Новини

«Гнів людський» за дебютний вікенд зібрав рекордний бокс-офіс в Україні

Дванадцятий повнометражний фільм британського режисера Гая Річі – екшн-трилер «Гнів людський» з Джейсоном Стейтемом в головній ролі викликав інтерес в української глядацької аудиторії.

18.05.2021
об 15:32

Новини

Український бокс-офіс: Прем’єри очолили кіночарт

Вікенд 13 – 16 травня вивив у лідери одразу три стрічки, що дебютували в прокаті. Результати чотирьох останніх днів попереднього тижня свідчать про те, що українці готові відвідувати кінозали й дивитися кінематографічні новинки.

19.05.2021
об 12:01

Новини

Український бокс-офіс: Вікенд 6 – 9 травня збільшив дохід від прокату вдвічі

Українці пережили другий поспіль святковий вікенд. Великі міста вийшли з червоних зон і майже всі кінотеатри працювали, тож сумарний здобуток фільмів у прокаті збільшився й склав 11,5 млн гривень. Нагадаємо, попередній аналогічний період на минулому тижні приніс лише 5,6 млн гривень.

12.05.2021
об 17:38

Новини

Український бокс-офіс: Загальна каса зросла втричі

Святковий вікенд, 29 квітня – 2 травня, в національному кінопрокаті пожвавив кінобізнес. По-перше, відкрилися кінотеатри в Києві, Львові, Одесі,. По-друге, вперше за довгий час кінотеатральний репертуар суттєво урізноманітнився. В-третіх, велика кількість вільного часу на свята сприяла відвіданню знову працюючих екранів. Отже, вихід великих міст з червоних зон і більш різноманітне оновлення репертуарного плану сприяли збільшенню доходу від прокату фільмів майже втричі. Так, в останні дні квітня та перші дні травня український прокат зібрав 5,6 млн гривень. Нагадаємо, у попередній вікенд каса не дотягнула до 2 млн гривент, склавши лише 1,9 млн гривень.

06.05.2021
об 16:52

Новини

Український бокс-офіс: Вікенд 22 – 25 квітня виявився найневтішнішим

Із самого початку карантинних обмежень четвертий квітневий вікенд 2021 року став найгіршим за часів пандемії. Внаслідок кольорового зонування за рівнем небезпеки кількість працюючих кінотеатрів значно скоротилась, що призвело до досить обмеженого репертуару залів з великими репертуарами. Так, бокс-офіс попереднього вікенду навіть не досяг позначки 2 мільйони гривень.

28.04.2021
об 15:52