Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Український бокс-офіс: Після суворого карантину глядачі відвідували кінотеатри охочіше

03.02.2021
об 15:50

25 січня після 17 днів локдауну українські кінотеатри з обмеженнями, рекомендованими Міністерством охорони здоров’я України, повернулися до роботи. Перші три дні після вимушеного відпочинку в прокаті можна було подивитися ті стрічки, що йшли до карантину, а 28 січня кінотеатральний репертуар оновився і наступні 4 днів, включаючи четвер, принесли кінотеатральному бізнесу  24,35 млн гривень, що є доволі непоганим результатом, враховуючи всі нюанси.

За результатами глядацьких вподобань рейтинг кіночарту очолює фантастичний екшн «Мисливець на монстрів». В свій прем’єрний вікенд фільму з Мілою Йович у головній ролі вдалося зібрати 9,19 млн гривень.

 

 

Не впала цікавість відвідувачів кінотеатрів й до анімації студії Pixar «Душа». Новий вікенд приніс мультфільму 4,92 млн гривень, таким чином загальний бокс-офіс стрічки в Україні складає 39,09 млн гривень.

 

 

Замикає трійку лідерів перегляду в кінотеатрах комедія з елементами фентезі «Колишня з того світу», якій вдалося заробити на старті 1,91 млн гривень.

 

 

На четвертому місці опинився анімаційний сиквел «Сімейка Крудсів: Нова ера», який у минулий вікенд заробив ще 1,78 млн гривень. Загалом в активі стрічки DreamWorks Animation 30,16 млн гривень.

 

 

До п’ятірки топу рейтингів переглядів у кінотеатрах потрапив ще один мультфільм «Фабрика снів». Датська стрічка за перші чотири дні заробила 1,77 млн гривень, а якщо врахувати покази превью, то в активі анімації вже 2,03 млн гривень.

 

 

Відкриває другу п’ятірку рейтингу українсько-голлівудський фільм «Пік страху». Трилер, знятий у копродукції України, США та Іспанії за перші чотири дні прокату зібрав 1,57 млн гривень. Нагадаємо, цифровий реліз стрічки з Іванною Сахно у головній ролі в США відбувся 22 вересня 2020 року.

 

 

На сьомому місці глядацького рейтингу опинився блокбастер за коміксами DC «Чудо-жінка 1984». В перший вікенд після локдауну стрічка заробила 603 тисяч гривень. Загальний бокс-офіс фільму в Україні складає 31,12 млн гривень.

 

 

Восьме місце посіла українська комедія «Все буде ок!». Новорічна казка для дорослих заробила 574 тисячі гривень у свій прем’єрний вікенд.

 

 

Дев’яте місце з результатом 394 тисячі гривень посіла російська комедія «Зворотній зв'язок». Загальні збори в Україні сягнули 8,27 млн гривень.

 

 

Закриває ТОП-10 глядацького рейтингу фантастичний трилер «Вище неба». У свій прем’єрний вікенд науково-фантастичний трилер зміг заробити 369 тисяч гривень.

 

 

Читайте також:

Новини

Світовий бокс-офіс: «Диво-жінка 1984» показує хороші результати касових зборів

Підсумки різдвяного вікенду показують, що беззаперечним світовим лідером прокату став фільм «Диво-жінка 1984». У США стрічка заробила 16,7 млн доларів, а загальний результат склав 85 млн доларів. Примітно, що друга частина історії про Діану отримала від американської аудиторії оцінку B + за даними CinemaScore (перший фільм глядачі оцінили на A).

28.12.2020
об 12:48

Новини

Український бокс-офіс: Мультфільм «Душа» в останній вікенд року завоював серця глядачів

За останні 15 тижнів вікенд 24 – 27 грудня став одним з найкращих. Загальний прибуток склав 15,82 млн гривень. 89% від загальної суми бокс-офісу поділили між собою два студійних голлівудських релізи і перший за майже два роки російський фільм.

30.12.2020
об 11:55

Статті

Український бокс-офіс: У святковий вікенд кінозали наповнилися глядачами

Нетиповий рік і закінчувався досить незвично. Зазвичай 31 грудня відвідуваність кінотеатрів дещо знижується, адже люди займаються останніми приготуваннями до святкової ночі, але цього разу останній день року припав на четвер, коли репертуар кінотеатрів оновлюється. Тож в кінозалах були люди і 31 грудня, і 1 січня, і у вихідні. Глядацька активність виявилася настільки високою, що сумарна виручка кінотеатрів зросла на 175 %, склавши 43,5 млн гривень. З початку пандемії це один з кращих результатів.

06.01.2021
об 14:45

Новини

Український бокс-офіс: На Різдво найбільшим попитом користувалися мультфільми

Загальний прибуток кінотеатрів у Різдво склав 11,81 млн гривень. З цієї суми 80 % заробітку належить голлівудським прем’єрам, які охоче дивилися українці.

14.01.2021
об 16:58