Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Український бокс-офіс: низька каса та незмінний лідер рейтингу глядачів

16.04.2021
об 11:56

Через карантинні обмеження вже декілька тижнів поспіль кінотеатри працюють не по всій країні. Зали з великими екранами, які мають змогу працювати, заповнені на половину, а відвідують їх не надто багато глядачів, тож кінобізнес продовжує зазнавати збитків.

 

За минулий вікенд, з 8 по 11 квітня, загальний касовий збір українських кінотеатрів склав майже 2,6 млн грн, що ще менше, ніж тиждень тому, коли ця цифра складала 4,8 млн грн.

 

Перше місце вже третій тиждень посідає стрічка «Ґодзілла проти Конга». За вказаний період екшн заробив один мільйон гривень. Загальна каса блокбастеру наразі становить 11,3 млн грн.

 

 

На другій сходинці рейтингу найпопулярніших серед українців фільмів бойовик «Ніхто». Насичений пригодами фільм заробив за вікенд 339 тисяч грн. Зазначимо, «Ніхто» у прокаті вже четвертий тиждень поспіль і його загальна каса становить 7,87 млн грн.

 

 

На третьому щаблі кіночарту мультфільм «Рая та останній дракон». Мультиплікаційна стрічка спромоглася заробити за чотири дні лишень 238 тисячі грн., а її загальний український бокс-офіс становить 29,4 млн грн.

 

 

У кінозалах, що мають змогу працювати, проходять і прем’єри, але ці фільми поки що мають невеличкий прокатний успіх. Так, на четвертому місці рейтингу найбільш затребуваних стрічок вікенду знаходиться горор «Кінотеатр жахів» зі здобутком у 230 тисяч грн, його демонстрували лише у 54 кінозалах.

 

 

На п’ятому місці кіночарту теж прем’єрний фільм – романтична комедія «Любов, весілля та інші катастрофи», яку глядачі могли подивитися  у 60 кінозалах. Дебютні дні принесли стрічці 195 тисяч грн.

 

 

Реліз комедійного бойовика «Дівчачий махач» демонстрували на 52 екранах, що дало змогу картині заробити 144 тисячі грн і це шосте місце в кіночарті.

 

 

На сьому сходинку глядацького рейтингу потрапила стрічка «Код: Залізна кора», яка на минулому тижні була четвертою у рейтингу найвідвідуваніших. Фільм в прокаті знаходиться вже 25 днів. Минулий вікенд приніс стрічці 138 тисяч грн, а загальний український бокс-офіс складає понад 3,2 млн грн.

 

 

Восьму сходинку посідає «Том і Джері» із здобутком 117,8 тисяч грн. за вікенд.  Пригоди кота та мишеня вже 46 днів у прокаті і загальний збір гібридного формату фільму наразі складає 32,1 млн грн.

 

 

Дев’яте місце посіла українська комедія «Скажене весілля-3». Стрічку демонструють на 21 екрані, проте це не завадило їй за вікенд зібрати 82 тисяч грн. Наразі загальний касовий збір скаженої франшизи досяг 28,5 млн грн.

 

 

Останім в рейтингу вподобань глядачів на минулому вікенді став мультфільм «Душа». В прокаті анімація вже понад 100 днів, однак наразі її демонструють лише 10 кінозалів. Збір за вікенд склав 34,6 тисячі грн, а загалом в Україні стрічка заробила 52,7 млн грн.

 

 

Джерело: kinobusiness.com

 

Читайте також:

Новини

Бокс-офіс США: 8,6 млн доларів у свій перший вікенд заробила анімація «Рая та останній дракон»

В п’ятницю, 5 березня, у Нью-Йорку після майже року законсервованого стану відкрилися кінотеатри. Перші відвідувачі надали перевагу мультфільму від студії Disney «Рая та останній дракон», який очолив загальний американський кіночарт.

09.03.2021
об 17:19

Новини

Український бокс-офіс: «Скажене весілля 3» тримається в лідерах кіночарту

Перші весняні вихідні принесли вітчизняному кінопрокату 26,3 млн гривень. Серед стрічок найбільшим попитом користувалися стрічки для всієї сім’ї, а також глядачі цікавляться новим українським кіно. Комедія «Нереальний КОПець» змогла дебютувати в п’ятірці лідерів, а «Скажене весілля 3» лишилося на верхівці топу глядацьких вподобань.

10.03.2021
об 18:20

Новини

Український бокс-офіс: Трійка лідерів лишилася непохитною

Збори українського кінопрокату другого вікенду березня, виявилися слабшими, ніж в аналогічний період попереднього тижня. Упродовж чотирьох днів: 11.03 – 14.03, український бокс-офіс впав на 29 % і справа не тільки у прем’єрах, які ледь потрапили до першої п’ятірки кіночарту, а й в тому, що в червоних зонах почали призупиняти роботу кінотеатрів. Наразі кількість регіонів з найвищим показником хворих на COVID-19 лишилася не змінною. З початку березня їх чотири: Житомирська, Івано-Франківська, Чернівецька та Закарпатська області. Станом на сьогодні, 17 березня, ще 16 регіонів знаходяться в помаранчевій зоні й кожна з них у будь-який момент може опинитися у червоній. Ми бажаємо співвітчизникам здоров’я та переходимо до глядацького рейтингу кіно.

17.03.2021
об 14:19

Новини

Український бокс-офіс: Третій весняний вікенд показав очікувано низьку касу

Погіршення епідеміологічної ситуації в Україні далося в знаки. Національний бокс-офіс впав через закриття кінотеатрів у восьми регіонах, зокрема, в Києві. Таким чином сумарна виручка за 18 – 21 березня досягла лише 9,61 млн гривень, що в половину менше, ніж на минулому тижні в аналогічний період.

23.03.2021
об 15:25

Новини

Український бокс-офіс: Останній вікенд березня

25 – 28 березня в Україні працювало приблизно половина кінозалів. Пов’язано це з тим, що в областях, які потрапили до червоної зони зачинені кінотеатри та інші місця дозвілля. Оскільки більшість прем’єр дистриб’ютори вирішили відкласти 73 % від загального доходу припали на реліз блокбастера «Ґодзілла проти Конга».

31.03.2021
об 11:52

Новини

Український бокс-офіс: Збори кінотеатрів впали за тиждень на 40 %

З посиленням карантинних заходів в Україні, закономірно знижується кількість відвідувачів українських кінотеатрів. Перший вікенд квітня «засмутив» українських кінопрокатників падінням зборів на 40 % - українські кінотеатри змогли зібрати всього 4,8 млн гривень, що є найгіршим показником з кінця 2020 року.

07.04.2021
об 16:41