Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Український бокс-офіс: Глядач надав перевагу фільму жахів

25.11.2020
об 11:29

Другий вікенд карантину вихідного дня пройшов трохи краще, ніж перший. В період з 19 – 22 листопада кінотеатри зібрали 2,5 млн грн. Нагадаємо, минулого тижня сума бокс-офісу за вікенд ледь досягла позначки 2 млн грн. Отже, сумарний прибуток тримається на рівні 5 – 7 % від показників річної давнини в аналогічний період.

На першому місці кінопрокатного чарту опинився фільм жахів «Химери». Він зібрав 542 тисячі гривень. Це був його другий вікенд в прокаті, а загальний прибуток трилеру з елементами комедії становить 2,42 млн гривень. Експерти припускають,що і на минулому тижні фільм був одним з найкращих, але дистриб’ютор не встиг подати дані.

 

На другому місці глядацького рейтингу дебютант тижня «Лінія горизонту», які вдалося заробити за два дні прокату 406 тисяч гривень.

 

Продовжують виходити в повторний прокат фільми франшизи про Гаррі Поттера. На минулому тижні в кінотеатрах можна було побачити третю частину «Гаррі Поттер і в'язень Азкабану». Вона йшла лише на 14 екранах і зібрала 286 тисяч гривень, однак такої суми вистачило, щоб опинитися на третій позиції.

 

На четвертому місці кіночарту французька сімейна комедія «Не всі вдома». Ремейк аргентинського хіта 2017 року зібрав 249 тисяч гривень.

 

Також до п’ятірки лідерів потрапила ще одна прем’єра тижня трилер «Кримінальні боси», якому вдалося зібрати 242 тисячі гривень. У США фільм режисера дебютанта Кларка Дьюка вийшов на онлайн-платформах ще на початку травня.

 

Четвертий прокатний вікенд приніс фільму Роберта Земекіса 193 тисяч гривень. Таким чином, «Відьми» змістилися на шосту позицію глядацького рейтингу, а загальна кача досягла 12,28 млн гривень.

 

З третьої на сьому сходинку спустився фільм-катастрофа «Гренландія». Його прибуток за скорочений вікенд склав 137 тисяч гривень. Картина з Джерардом Батлером в головній ролі за свою прокатну історію в Україні накопичила 29,76 млн гривень.

 

Фентезі «Перша відьма», яка на минулому тижні займала другу сходинку кіночарту, змістилася на шість позицій. За результатами вікенду цей фільм жахів опинилася на восьмому місці глядацьких вподобань з сумою зборів 114 тисяч гривень. Загалом за 11 днів прокату стрічка зібрала 622 тисяч гривень.

 

Ще одна новинка прокату розташувалася на дев'ятій сходинці. Перший вікенд приніс лише 99 тисяч гривень науково-фантастичному трилеру «Поневолені».

 

На останньому місці ТОП-10 глядацьких вподобань прокату розташувався мультфільм «Академія монстрів» з результатом 74 тисяч гривень.

 

 

Джерело: kinobusiness.com

 

Читайте також:

Новини

Український бокс-офіс: Результати касових зборів першого вікенду листопада

Глядачів мало цікавлять фільми жахів та хорори, а от комедії та голлівудські фільми користуються попитом. Також до ТОП-10 фільмів, які зацікавили у ці вихідні українців, увійшла кіноробота вітчизняного виробництва.

11.11.2020
об 13:27

Новини

Частину бокс-офісу «Номерів» спрямують на благодійність

10 % з кожного проданого квитка спрямовуватимуть на підтримку дітей кримських політв’язнів. Кошти перераховуватимуть громадському руху «Кримська Солідарність», створено як неформальну правозахисну організацію для захисту жертв політичних репресій.

17.11.2020
об 16:19

Статті

Український бокс-офіс за вікенд 12 -15 листопада встановив антирекорд

Як і попереджали власники кінотеатрів, вихідні в суботу та неділю призвели до ще більших фінансових втрат. Так, у минулий вікенд загальна сума зборів складає трохи більше 2 млн гривень.

18.11.2020
об 13:18

Новини

Український бокс-офіс жовтня: «Відьми» спонукали глядачів повернутися до кінотеатрів

Скільки разів ви осіклися за останні 5 днів, пропонуючи зустрітися на вихідних у кіно чи давши пораду обрати кіносеанс у суботу замість п’ятниці? Вчергове розмірковуючи про наслідки карантину вихідного дня, наші колеги з Media Business Reports підготували аналітичну статтю щодо загального жовтневого бокс-офісу українських кінотеатрів. Тож, які підсумки попереднього місяця, як наші співвітчизники реагують на національні фільми, що з’являються в прокаті, та котра з прем’єр врятувала місяць, в якому частка прибутків з вікенда в вікенд зменшувалася?

20.11.2020
об 15:29