Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Український бокс-офіс: Фільми вітчизняного виробництва поступилися закордонним прем’єрам

10.02.2021
об 11:24

Після січневого локдауну другий вікенд, з 4 по 7 лютого, в українських кінотеатрах втратив лише 6 % касових зборів, в порівнянні з першим. Таким чином, загальний дохід кінозалів становить 22,85 млн гривень.

 

В рейтингу глядацьких вподобань лідерство зміг зберегти фантастичний екшн «Мисливець на монстрів». Екранізація популярної серії відеоігор у свій другий вікенд зібрала 5,64 млн гривень. За 11 днів прокату фільм зміг заробити 17,78 млн гривень.

 

 

Прем’єрі вікенду трилеру «Дрібниці» з Джарельдом Лето та Рамі Малеком у головних ролях вдалося посісти друге місце кіночарту. Історія полювання на серійного вбивцю дебютувала з сумою 5,08 млн гривень.

 

 

Україна не відстає від інших країн світу, де глядачам припала до смаку анімація «Душа». Восьмий вікенд прокату приніс мультфільму 3,74 млн гривень, а загальна каса на теренах нашої держави становить 44,06 млн гривень. Хоча наразі проєкт студії Pixar зовсім трохи поступається фільму Кірстофера Нолана (мультфільм «Душа» відвідали 448 278 осіб, а науково-фантастичний бойовик 450 881 людина), його вже вважають найуспішнішим релізом за останні одинадцять місяців, з точки зору відвідуваності.

 

 

Ще одна прем’єра минулого тижня «Перспективна дівчина» посідає четверте місце в рейтингу глядацьких симпатій. У свій перший вікенд кримінальна драма заробила 1,95 млн гривень.

 

 

Першу п’ятірку лідерів замикає анімаційна стрічка «Сімейка Крудсів: Нова ера». Мультику в свій сьомий вікенд вдалося заробити 1,56 млн гривень. Загальний бокс-офіс творіння DreamWorks Animation складає 31,98 млн гривень.

 

 

Другу п’ятірку кіночарту відкриває ще одна анімація – «Фабрика снів». Вона на великих екранах знаходиться другий вікенд, який приніс стрічці 1,44 млн гривень, а загальна сума зборів становить 3,7 млн гривень.

 

 

На сьомому місці знаходиться перша частина трилогії «Хоббіт». Її транслювали лише в 66 кінозалах і це принесло фільму 644 тисячі гривень.

 

 

З невеликим відривом, хоча й транслювався в 127 кінозалах, на восьмому місці кіночарту знаходиться «Пташка у клітці». Перші дні прокату принесли драматичному трилеру 622 тисячі гривень.

 

 

На восьмому місці опинилася комедія з елементами фентезі «Колишня з того світу». Її здобуток за вікенд становить 544 тисячі гривень. За 11 днів прокату фільму вдалося заробити 3,47 млн гривень.

 

Британський фільм жахів «Астрал. Онлайн», що був прем’єрою вікенду, зміг посісти лише десяте місце з результатом 480 тисяч гривень.

 

 

На жаль, не змогли потрапити в першу десятку українські фільми «Пік страху» та «Все буде Ок».

Екшн-трилер режисера Станіслава Капралова «Пік страху» очолює другу десятку кіночарту. Другий вікенд прокату приніс хорору лише 348 тисяч гривень, а загальний бокс-офіс 11 днів прокату складає 2,34 млн гривень.

 

 

 

На тринадцятому місці з ще більш скромним результатом - 163 тисячі гривень опинилась комедія Тараса Бенюка «Все буде Ок». За 11 днів прокату фільм зміг заробити лише 877 тисячі гривень.

 

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Новини

Світовий бокс-офіс: «Диво-жінка 1984» показує хороші результати касових зборів

Підсумки різдвяного вікенду показують, що беззаперечним світовим лідером прокату став фільм «Диво-жінка 1984». У США стрічка заробила 16,7 млн доларів, а загальний результат склав 85 млн доларів. Примітно, що друга частина історії про Діану отримала від американської аудиторії оцінку B + за даними CinemaScore (перший фільм глядачі оцінили на A).

28.12.2020
об 12:48

Новини

Український бокс-офіс: Мультфільм «Душа» в останній вікенд року завоював серця глядачів

За останні 15 тижнів вікенд 24 – 27 грудня став одним з найкращих. Загальний прибуток склав 15,82 млн гривень. 89% від загальної суми бокс-офісу поділили між собою два студійних голлівудських релізи і перший за майже два роки російський фільм.

30.12.2020
об 11:55

Статті

Український бокс-офіс: У святковий вікенд кінозали наповнилися глядачами

Нетиповий рік і закінчувався досить незвично. Зазвичай 31 грудня відвідуваність кінотеатрів дещо знижується, адже люди займаються останніми приготуваннями до святкової ночі, але цього разу останній день року припав на четвер, коли репертуар кінотеатрів оновлюється. Тож в кінозалах були люди і 31 грудня, і 1 січня, і у вихідні. Глядацька активність виявилася настільки високою, що сумарна виручка кінотеатрів зросла на 175 %, склавши 43,5 млн гривень. З початку пандемії це один з кращих результатів.

06.01.2021
об 14:45

Новини

Український бокс-офіс: На Різдво найбільшим попитом користувалися мультфільми

Загальний прибуток кінотеатрів у Різдво склав 11,81 млн гривень. З цієї суми 80 % заробітку належить голлівудським прем’єрам, які охоче дивилися українці.

14.01.2021
об 16:58

Новини

Український бокс-офіс: Після суворого карантину глядачі відвідували кінотеатри охочіше

25 січня після 17 днів локдауну українські кінотеатри з обмеженнями, рекомендованими Міністерством охорони здоров’я України, повернулися до роботи. Перші три дні після вимушеного відпочинку в прокаті можна було подивитися ті стрічки, що йшли до карантину, а 28 січня кінотеатральний репертуар оновився і наступні 4 днів, включаючи четвер, принесли кінотеатральному бізнесу 24,35 млн гривень, що є доволі непоганим результатом, враховуючи всі нюанси.

03.02.2021
об 15:50