Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Український бокс-офіс: Другий вікенд осені не зміг покращити результати попередніх

15.09.2021
об 15:20

В перші вихідні осені кінотеатрам вдалося зібрати 30,3 млн гривень, а ось у період з 9 по 12 вересня сумарна виручка склала лише 22,2 млн гривень і це найгірший результат за останні сім тижннів. Як після другого вікенду золотої пори року виглядає рейтинг глядацьких вподобань?

 

Другий тиждень поспіль першу сходинку кіночарту займає кінокомікс від Marvel «Шан-Чі та легенда десяти кілець». Здобуток блокбастеру у свій другий вікенд прокату склав 8,23 млн гривень. За 11 днів українського прокату пригодницький бойовик з елементами гумору заробив 24,77 млн гривень.

 

 

Серед прем’єр вікенду найкращою стала кримінальна комедія «Погані домогосподарки», яка займає другий щабель глядацького рейтингу. У свої прем’єрні дні фільм зміг заробити 2,92 млн гривень.

 

 

Також у трійці лідерів змогла лишитися романтична мелодрама «Після падіння». Чергова екранізація однойменної книжки Анни Тодд у свій другий вікенд українського прокату зібрала 2,67 млн гривень. Загальний результат за 11 днів складає 12,25 млн гривень.

 

 

На четвертому місці з невеликим відривом опинився комедійний бойовик «Персонаж». Його здобуток у другий вікенд вересня – 2,66 млн гривень. Загалом за п’ять тижнів українського прокату фільм зібрав 52,88 млн гривень.

 

 

До п’ятірки лідерів потрапив і горор «Втілення зла». Дебютні дні принесли стрічці 1,85 млн гривень.

 

 

Шосту сходинку глядацького рейтингу займає ще одна прем’єра вікенду анімаційний фільм «Навколо світу за 80 днів». Мультфільм дебютував із результатом 1,68 млн гривень.

 

 

На сьомому місці ще одна анімація – «Щенячий патруль». Її здобуток у період з 9 по 12 вересня дорівнює 580 тисяч гривень. Всього за чотири тижні прокату дохід мультфільму склав 20,6 млн гривень.

 

 

На восьмому місці теж анімація, але на цей раз вітчизняного виробництва – «Гуллівер повертається». За минулий вікенд мультфільму від 95 Animation Studio та Gulliver Films вдалося заробити 492 тисяч гривень, а загальна каса чотирьох тижнів досягла 13,31 млн гривень.

 

 

Решта фільмів, що знаходиться в українському прокаті, не змогла перетнути позначку в 300 тисяч гривень.

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Новини

Олександр Рудинський: «Впевнений, що в наших акторів багато шансів проявити себе в міжнародних проєктах»

Олександр Рудинський – один з яскравих представників плеяди молодих українських акторів. У свої 25 років не лише став впізнаваним в Україні, але й спробував свої сили на європейському ринку. VGL cinema розпитав актора про те, як у йог о житті з’явилося акторство, найбільш знакові кіноролі, досвід участі в міжнародному серіалі та чого йому не вистачає на українському кіноринку.

08.09.2021
об 11:05

Новини

У Києві стартували зйомки нової воєнної драми Ахтема Сеітаблаєва «Мирний-21»

Ахтем Сеітаблаєв розпочав роботу над новим фільмом в якості режисера та генерального продюсера.

10.09.2021
об 14:02

Новини

First Cut Lab: Учасники «Монтажної лабораторії в Україні»

Упродовж 21 вересня – 2 жовтня в Києві проходитиме міжнародна навчальна програма First Cut Lab.

15.09.2021
об 13:39