Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Український бокс-офіс: «Диво-жінка 1984» змогла привести глядачів у кіно

23.12.2020
об 10:12

Ми одними з перших у Європі побачили довгоочікуваний блокбастер за коміксами DC «Диво-жінка 1984». Лише за 5 днів прокату фільму вдалося зібрати майже 83% від загального прибутку кінотеатрів з 16 до 20 грудня. Результати решти фільмів у вікенд 17 – 20 грудня скромніші, однак про все по черзі.

Беззаперечним лідером рейтингу глядацьких симпатій на цьому тижні стало пригодницьке фентезі «Диво-жінка 1984». За перші п'ять днів сиквел заробив 11,44 млн гривень, маючи покази в 446 кінозалах. Також зазначимо, що з середи по неділю сеанси відвідали 95 355 осіб. За останні сім тижнів це найкращий результат. Однак, якщо порівнювати з «Тенетом», то «Диво-жінці 1984» не вдалося перевершити його результат. Фільм Крістофера Нолана у прем’єрні 5 днів заробив 14,42 млн гривень.

 

 

На другому місці кіночарту опинився комедійний бойовик «Афера по-голлівудськи». Його збори в 16 разів скромніше, адже складають лише 707 тисяч гривень. За 11 днів прокату загальна каса фільму складає 3,5 млн гривень.

 

 

Третє місце кіночарту глядацьких вподобань посідає фентезі «Пітер Пен і Аліса в країні чудес». Вільна інтерпретація передісторії двох казкових героїв зібрала 573 тисяч гривень. 11 днів прокату принесли в загальну скарбничку стрічки 2,79 млн гривень.

 

 

Українське фентезі «Казка старого мельника» зі здобутком у свій прем’єрний вікенд 544 тисячі гривень посідає четверте місце кіночарту.

 

 

Першу п'ятірку замикає шоста частина франшизи, створеної за книжками Дж. К. Роулінг «Гаррі Поттер і Принц-напівкровка». У свій другий вікенд фільму про хлопчика-чарівника вдалося заробити 209 тисяч гривень. Загальна каса 11-ти днів прокату становить 1,38 млн гривень.

 

 

Здобутки решти стрічок, що знаходилися в попередній вікенд у репертуарі кінотеатрів, не змогли перетнути 100 тисячі гривень за чотири дні демонстрації на великих екранах.

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Новини

Український бокс-офіс жовтня: «Відьми» спонукали глядачів повернутися до кінотеатрів

Скільки разів ви осіклися за останні 5 днів, пропонуючи зустрітися на вихідних у кіно чи давши пораду обрати кіносеанс у суботу замість п’ятниці? Вчергове розмірковуючи про наслідки карантину вихідного дня, наші колеги з Media Business Reports підготували аналітичну статтю щодо загального жовтневого бокс-офісу українських кінотеатрів. Тож, які підсумки попереднього місяця, як наші співвітчизники реагують на національні фільми, що з’являються в прокаті, та котра з прем’єр врятувала місяць, в якому частка прибутків з вікенда в вікенд зменшувалася?

20.11.2020
об 15:29

Новини

Український бокс-офіс: Суми скромні, але кращі, ніж у попередні вікенди

Добіг кінця перший вікенд після карантину вихідного дня, як і очікувалося, він показав кращі результати. Однак загальна сума прибутків кінотеатрів у порівнянні з аналогічним періодом у попередньому році склала лише 20 %.

09.12.2020
об 14:16

Новини

Український бокс-офіс: Глядач надав перевагу фільму жахів

Другий вікенд карантину вихідного дня пройшов трохи краще, ніж перший. В період з 19 – 22 листопада кінотеатри зібрали 2,5 млн грн. Нагадаємо, минулого тижня сума бокс-офісу за вікенд ледь досягла позначки 2 млн грн. Отже, сумарний прибуток тримається на рівні 5 – 7 % від показників річної давнини в аналогічний період.

25.11.2020
об 11:29

Новини

Український бокс-офіс: «Суперінтелект» обійшов всі стрічки в прокаті

Третій скорочений вікенд добіг кінця з результатом 2,87 млн гривень, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає лише 6 % прибутку. Наступні вікенди будуть повні, але скільки їх попереду? Адже, скоріше за все, новорічні свята для кінотеатрів втрачені. Наразі в Офісі президента та Кабінеті міністрів продовжують вести перемовини щодо повного локдауну під час різдвяних днів. Однак точних дат нині ще не називали.

02.12.2020
об 11:34

Новини

Український бокс-офіс: У попередній вікенд глядач обрав «Аферу по-голлівудськи»

Випробування карантином вихідного дня лишилося в минулому й український кінопрокат поволі оговтується після нього. В порівнянні минулого та попереднього вікендів бокс-офіс виріс на 15 % і складає 8,16 млн гривень. Як бачимо, сума ще не досягла рівня, який мали кінотеатри до запобіжних мір у листопаді.

16.12.2020
об 13:17