Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Український бокс-офіс: «Дюна» стала найкасовішим релізом останніх часів

29.09.2021
об 13:22

За 11 днів показів в кінотеатрах України фільм Дені Вільньова перевершив результат зборів бойовика «Форсаж 9». Фільм із Він Дізелем у головній ролі майже за два місяці українського прокату зібрав 63,16 млн гривень, а стрічка «Дюна» лише за 1,5 тижня заробила 67,48 млн гривень. Як виглядає рейтинг глядацьких кіновподобань у вікенд 23 – 26 вересня, читайте у статті.

Абсолютним лідером українського кінопрокату є «Дюна». Другий вікенд прокату приніс фільму Дені Вільньова 22,45 млн гривень, а 11 днів показів у кінотеатрах – 67,48 млн гривень і ця сума бокс-офісу вже робить «Дюну» найкасовішим релізом часів «коронавірусної доби».

 

 

Блокбастеру «Шан-Чі та легенда десяти кілець» вдалося втримати другу позицію. Його здобуток за вікенд склав 1,52 млн гривень. Загальна каса фільму – 32,51 млн гривень. Нагадаємо, кінокомікс в українському прокаті знаходиться вже чотири тижні.

 

 

На третій сходинці кіночарту опинився дебютант вікенду «Холодний розрахунок» із результатом 1,3 млн гривень. Зазначимо, у цьому драматичному трилері головну роль виконує Оскар Айзек, який також грає в «Дюні».

 

 

Четверте місце із результатом понад мільйон гривень вдалося посісти комедійному бойовику «Персонаж». За вікенд 23 – 26 вересня фільм заробив 1,2 млн гривень. Сім тижнів українського прокату принесли стрічці 57,44 млн гривень.

 

 

На п’ятій сходинці із результатом 968 тисяч гривень за вікенд опинився мультфільм «Навколо світу за 80 днів». Його загальна каса за 18 днів українського прокату досягла лише 4,87 млн гривень.

 

 

На шостому місці дебютант вікенду анімація «Мулан: Нова легенда». Її здобуток за 4 дні українського прокату – 786 тисяч гривень.

 

 

Сьоме місце ще в однієї прем’єри вікенду – драмеді «Бестселер». Дохід фільму за 4 дні становить 549 тисяч гривень.

 

 

Решті фільмів не вдалося перетнути позначку у 500 тисяч гривень.

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Новини

Чим здивує другий сезон програми «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим»

Майбутнє України, залізнична розкіш, магія Карпат і авіа-екстрим все це чекає на глядачів проєкту «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим», другий сезон якого зовсім скоро розпочнеться на телеканалі «1+1».

23.09.2021
об 15:18

Новини

Драма «Погані дороги» претендуватиме на «Оскар»

Український Оскарівський Комітет обрав фільм «Погані дороги» режисерки Наталки Ворожбит, як представника України на 94-й премії «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Міжнародний повнометражний фільм».

24.09.2021
об 15:21

Новини

Список номінантів IV Національної премії кінокритиків «Кіноколо»

21 жовтня під час відкриття фестивалю «Київський тиждень критики» відбудеться церемонія нагородження IV Національною премією кінокритиків «Кіноколо». Найбільше номінацій цього року у coming-of-age стрічки «Стоп-Земля» Катерини Горностай – 5 номінацій; 4 номінації у кримінальної драми «Носоріг» Олега Сенцова; по 3 номінації у музичної драми «Королі репу» та фантастичного детективу «Сторонній».

28.09.2021
об 12:58