Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Український бокс-офіс: «Дюна» покращив результати кінотеатрів вдвічі

22.09.2021
об 10:04

У порівнянні з попереднім вікендом, коли сумарний дохід досяг лише 22,21 млн гривень, період з 16 по 19 вересня виявився одним із найкращих з середини лютого минулого року, сягнувши позначки 45,86 млн гривень.

 

Левову частку (74%) сумарного бокс-офісу заробив дебютант вікенду – фантастичний блокбастер Дені Вільньова «Дюна». За перші чотири дні українського прокату лідер глядацького кіночарту зміг зібрати 33,96 млн гривень.

 

Поступився лідерською позицією кінокомікс «Шан-Чі та легенда десяти кілець». У свій третій вікенд фільм заробив 3,17 млн ​​гривень і це йому приносить другу сходинку глядацького кіночарту. Загальна каса блокбастера з кіновсесвіту Marvel за час українського прокату досягла 30,03 млн гривень.

 

На третьому місці опинився комедійний бойовик «Персонаж» із результатом 1,96 млн гривень. Загальний бокс-офіс фільму за шість тижнів українського прокату складає 55,63 млн гривень.

 

З шостої сходинки на четверту вдалося піднятися мультфільму «Навколо світу за 80 днів». У свій другий вікенд українського прокату французька стрічка зібрала 1,73 млн гривень. 11 днів трансляцій на великих екранах принесли анімації 3,68 млн гривень.

 

Замикає п’ятірку лідерів кримінальна комедія «Погані домогосподарки». У свій другий вікенд кіносеансів фільм зібрав 1,38 млн гривень. Сумарно 11 днів українського прокату принесли стрічці 5,19 млн гривень.

 

Шоста сходинка у романтичної драми «Після падіння», яка за свій третій вікенд у кінотеатрах змогла заробити 927 тисяч гривень. У сумі 18 днів українського прокату принесли фільму 14,04 млн гривень.

 

Сьоме місце зміг посісти мультфільм «Щенячий патруль» із результатом 752 тисяч гривень. П’ять тижнів українського прокату принесли анімації 21,46 млн гривень.

 

Восьмим став горрор Джеймса Вана «Втілення зла». Його дохід за 16 – 19 вересня склав 608 тисяч гривень. За 11 днів українського прокату фільму вдалося зібрати 3,11 млн гривень.

 

Дев’ята сходинка глядацького кіночарту і 457 тисяч гривень у прем’єри вікенду – кримінальної драми «Звір у його голові».

 

Зміг втриматися у першій десятці український мультфільм «Гуллівер повертається». Його результат за вікенд – 441 тисяч гривень. За весь час прокату анімація заробила 13,81 млн гривень.

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Новини

Наприкінці вересня в український прокат вийде «В'язні країни привидів»

Він – злочинець зі стажем і саме йому доведеться врятувати дочку високопоставленого чиновника від загрози. Чи вдасться це герою Ніколаса Кейджа, глядачі побачать на великих екранах з 30 вересня.

21.09.2021
об 12:25

Статті

Кінокомісії в Україні: win-win стратегія співпраці між кіновиробниками та регіонами

15 вересня одночасно з офіційною програмою KYIV MEDIA WEEK 2021 відбулася спеціальна конференція «Кінокомісії України: особливості, перспективи розвитку, ефективні моделі співпраці з іншими гравцями кіногалузі країни та вигоди для розвитку економіки регіонів», організована за підтримки Державного агентства України з питань кіно та у партнерстві з Українською кіноасоціацією.

21.09.2021
об 13:34

Новини

5 українських фільмів, що беруть участь у національному відборі на висування на премію «Оскар»

У п’ятницю стане відомо хто із 5-ти вітчизняних фільмів представлятиме нашу країну у категорії «Міжнародний повнометражний фільм». Саме 24 вересня відбудеться засідання Оскарівського комітету України з відбору стрічки-кандидата на премію «Оскар».

21.09.2021
об 16:32

Новини

В Україні проведуть перший Форум сценаристів

Стрімкий розвиток медіаіндустрії диктує нові вимоги як до контента, так і до роботи сценаристів. Взаємодію найважливіших ланок виробничого процесу та зміни, які відбуваються у сучасній індустрії кіно та телебачення, обговорять на першому Форумі сценаристів, який відбудеться у Києві 2 листопада. Захід організовує кінокомпанія Star Media разом з Українською телевізійною академією та Гільдією сценаристів.

21.09.2021
об 17:31