Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Український бокс-офіс: Частка прибутків кінотеатрів від квитків знову зменшилась

14.10.2020
об 14:54

Упродовж п’яти тижнів касові збори українських кінотеатрів знижуються. Так, на минулому тижні (8-11 жовтня), у порівнянні з попереднім, прибуток зменшився на 13%. Загальна сума бокс-офісу склала 12,23 млн гривень.

 

Рейтинг фільмів за глядацькими вподобаннями на минулому тижні виглядає наступним чином:

 

Очолює кіночарт кримінальний бойовик «Чесний злодій» з Ліамом Нісоном у головній ролі у свій прем’єрний тиждень заробив  2,76 млн гривень.

 

На другу сходинку опустилася сімейна комедія «Війна з дідусем». У свій третій вікенд прокату фільм зміг заробити 1,93 млн гривень, а сумарний бокс-офіс складає 10,97 млн гривень.

 

Як і на минулому тижні, слідом за комедією крокує фільм-катастрофа «Гренландія», якому вдалося за 8 -11 жовтня заробити 1,86 млн гривень. За 18 днів прокату стрічці вдалося зібрати 21,38 млн гривень.

 

На четвертому місці глядацького рейтингу мультфільм «Сімейка Бігфутів». За тиждень його прибутки зменшилися на 34% і складають 1,51 млн гривень. Загальна сума зборів за два тижні прокату досягла 4,22 млн гривень.

 

На сьомому вікенді прокату п’яте місце кіночарту посів фільм Крістофера Нолана. Минулий вікенд приніс стрічці 1,1 млн гривень. Наразі загальний бокс-офіс «Тенету» досяг 49,32 млн гривень.

 

Не дуже вдалим виявився прем’єрний вікенд для «Історія Девіда Копперфілда». На старті фільму вдалося заробити лише 755 тис. гривень і це шосте місце.

 

Одразу дві сходинки втратив китайський бойовик «Авангард: Арктичні вовки». У порівнянні з попереднім вікендом фільм з Джекі Чаном з п’ятого місця потрапив на сьоме. Його касові збори за тиждень скоротилися на 73%, тож за тиждень йому вдалося заробити лише 422 тис. гривень. Загальна сума прокату за два тижні становить 2,41 млн гривень.

 

На восьмій сходинці кіночарту мультфільм «Диво-курка», якому в прем’єрний вікенд вдалося заробити 351 тис. гривень.

 

З невеликим відривом за дитячим фільмом крокує еротичний трилер «Загублена у Токіо». Йому перший вікенд прокату приніс 337 тис. гривень.

 

Закриває ТОП-10 кінотеатральних вподобань глядачів містичний трилер «Ми закликаємо темряву». Його здобуток на прем’єрному тижні вельми скромний лише 129 тис. гривень.

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Новини

Зароблені кошти від фільму «Я, «Побєда» і Берлін» підуть на благочинність

В очікуванні відрядження до Німеччини творча група фільму «Я, «Побєда» і Берлін» розпочинає готувати стрічку до виходу на великі екрани. Продюсери не втрачають надії презентувати картину в наступному році й вже прийняли рішення передати прибуток від історії про Кузьму до створеного на честь лідера гурту «Скрябін» та в знак пам’яті про його добрі справи благодійного фонду.

12.10.2020
об 17:55

Новини

Віртуальні світи: Студія Disney розвиватиме свою онлайн-мережу

Disney вирішила провести реструктуризацію і розвивати онлайн-платформи. До такого кроку компанію підштовхнула епідемія Covid-19 та закриття традиційних кінотеатрів по світу на період пандемії.

13.10.2020
об 14:39

Новини

Кінотеатри втратять до 80% доходів

Американські кінотеатри вимушено призупинили роботу через відсутність великих прем’єр. Аналітики вже підрахували суму збитків такого простою великих екранів. Однак власників кінозалів не можуть втішити й прогнози на наступний рік.

13.10.2020
об 16:57

Новини

Одна з країн ЄС знову закрила кінозали на карантин

Одна з перших європейських країн, яка після весняної хвилі Covid-19 швидко відкрила кінозали, нині знову зачиняє їх.

13.10.2020
об 17:51