Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Український бокс-офіс: Блокбастери зробили успішним другий вікенд жовтня

13.10.2021
об 14:05

Період з 7 по 10 жовтня став найкасовішим з початку пандемії. Сумарний дохід фільмів досяг майже 50 млн гривень. 92 % від загальної суми – 48,71 млн гривень – заробили «Веном 2: Карнаж», «Не час помирати» і «Дюна».

 

Найбільшу зацікавленість у глядача викликав фільм, який навіть ще не вийшов офіційно. Прем’єра екранізації коміксів Marvel запланована на 14 жовтня, проте більшість українських кінотеатрів запрошували своїх відвідувачів на фільм «Веном 2: Карнаж» починаючи з 8 жовтня. Так звані допрем’єрні покази принесли 29,06 млн гривень.

 

На другому місці глядацького кіночарту опинився 25-й фільм бондіани. У свій другий вікенд на великих екранах бойовик «Не час помирати» зібрав 11,73 млн гривень. Загальний бокс-офіс за 11 днів українського прокату склав 43,26 млн гривень.

 

Третьою у другий вікенд жовтня стала стрічка «Дюна». Їй вдалося зібрати 4,01 млн гривень. Загальний бокс-офіс в Україні фантастичного блокбастера досяг 89,1 млн гривень.

 

 

Четвертою стала українська комедія «Бурштинові копи». Вона дебютувала з бокс-офісом 2,79 млн гривень.

 

 

Результати решти фільмів набагато скромніші, їм навіть не вдалося перетнути межу у 500 тисяч гривень.

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Новини

Список номінантів IV Національної премії кінокритиків «Кіноколо»

21 жовтня під час відкриття фестивалю «Київський тиждень критики» відбудеться церемонія нагородження IV Національною премією кінокритиків «Кіноколо». Найбільше номінацій цього року у coming-of-age стрічки «Стоп-Земля» Катерини Горностай – 5 номінацій; 4 номінації у кримінальної драми «Носоріг» Олега Сенцова; по 3 номінації у музичної драми «Королі репу» та фантастичного детективу «Сторонній».

28.09.2021
об 12:58

Новини

Аудіоказки в українському дубляжі: Спеціальний розділ на платформі онлайн-телебачення

На платформі Київстар ТБ доступні для прослуховування найвідоміші дитячі казки в українському дубляжі. Їх користувачі сервісу знайдуть у спеціальному розділі.

09.10.2021
об 11:16