Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Український бокс-офіс: Блокбастери «Дюна» та «Не час помирати» зібрали 91 % від загальної частки

06.10.2021
об 12:10

У перший вікенд жовтня, з 30 вересня по 3 жовтня, найліпші результати показали довгоочікувані релізи. Так, за чотири дні фільми «Дюна» та «Не час помирати» змогли зібрати 91 % від загального доходу.

 

Лідером прокату у перший вікенд жовтня та в свої дебютні дні став фільм «Не час помирати», якому на старті вдалося зібрати 24,95 млн гривень.

 

 

 

На другому місці глядацьких вподобань опинився фільм Дені Вільньова із результатом 7,96 млн гривень. Загалом за три тижні українського прокату «Дюні» вдалося зібрати 81,89 млн гривень.

 

 

Третю сходинку кіночарту посідає кінокомікс «Шан-Чі та легенда десяти кілець». Його здобуток за вікенд 651 тисяча гривень. П’ять тижнів українського прокату принесли фільму 33,58 млн гривень.

 

 

Четверте місце в рейтингу глядацьких симпатій дісталося французькому мультфільму «Навколо світу за 80 днів», дохід якого за чотири дні склав 596 тисяч гривень. Загальний бокс-офіс в українському прокаті досяг цифри у 5,57 млн гривень.

 

 

На п’ятому місці бойовик «Персонаж» із 586 тисячами гривень за вікенд. За вісім тижнів українського прокату дохід фільму склав 58,33 млн гривень.

 

 

Решта фільмів не змогла перетнути межу у 500 тисяч гривень.

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Статті

Інтенсив «Я – актор. Нові обличчя»: Вийти з тіні та успішно пройти кастинг

10–12 жовтня актори Одеси проходитимуть триденний інтенсив «Я – актор. Нові обличчя». Після блоку вебінарів офлайн частина вже відбулася в Дніпрі, Запоріжжі, Львові та Києві. Нагадаємо, безкоштовний інтенсив для акторів від Star Media School став можливим завдяки підтримці Українського культурного фонду. У рамках програми учасники відвідали онлайн-заняття актриси Лариси Яценко, режисера Романа Бровка й кастинг-директорки Ірми Царьової, після чого лектори вирушили заявленими містами, аби попрацювати з дівчатами та хлопцями наживо.

04.10.2021
об 15:15

Новини

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка

Продовження історії про тяжку долю Катерини у мелодраматичному серіалі «Кріпосна. Жадана любов» з 1 листопада набуде несподіваних поворотів подій в ефірі телеканалу СТБ. Глядачі побачать персонажів на вістрі емоцій, але так само сповнених любові. Поки прихильники чекають початку нового сезону, творці підготували для них офіційний трейлер третьої частини.

04.10.2021
об 16:45

Новини

Скоро в кіно: Пригодницьке фентезі «Джим Ґудзик і пірати «Чортова дюжина»

14 жовтня в український прокат виходить продовження захопливого фентезі у стилі «Хроніки Нарнії» від автора знаменитої «Нескінченної історії» про чарівну країну Медландію.

05.10.2021
об 14:15