Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Український анімаційний серіал візьме участь у «Cartoon Forum 2020»

03.08.2020
об 18:23

«Мишко і Місячна Дзвінка» відібрано до участі у найпрестижнішому ринку європейських анімаційних робіт «Cartoon Forum 2020». Мультфільм став першим українським проєктом, який потрапив у відбір. Серіал створюється за мотивами збірки оповідань письменниці Наталі Гузєєвої.

Новий сезон «Коли сходить Місяць» - це продовження циклу фільмів про хлопчика Мишка і Місячну Дзвінку. Разом з авторкою над 12-ма епізодами працюють сценарист Антон Базелінський, режисер Людмила Ткачикова.

«Формат і художня особливість стрічки уже зацікавили міжнародну спільноту, бо за художньою ознакою цей проєкт, перш за все, - авторський серіал, саме такий, який можна побачити у конкурсних програмах анімаційних фестивалів у Ансі, Штутгарті, тобто це особисте кіно, яке оформлене серіалом. Зараз це можна назвати загальною тенденцією, коли цілком комерційний серіал прагне до особистішої і авторської спрямованості, бо це допомагає змагатися за привабливість для глядача», - зазначив продюсер серіалу МИХАЛЬ МАРГУЛІС.

Над виробництвом сімейного, комедійного і пригодницького серіалу «Мишко і Місячна Дзвінка», виконаного у техніці 2D для дітей дошкільного віку, працює анімаційна студія «студіо КАПІ».

Форум дає можливість продюсерам анімаційних серіалів проводити пітчингові сесії заздалегідь відібраних телепроєктів, знайти міжнародних партнерів та заручитися фінансовою підтримкою. За 30 років існування «Cartoon Forum», понад 814 відібраних проєктів загальним бюджетом 2,81 мільярда євро, забезпечили собі фінансування і зараз знаходяться у виробництві або транслюються по всьому світу. В цьому році захід пройдет з 14 по 17 вересня у Тулузі.

 

Джерело: пресслужба «студіо КАПІ»

Читайте також:

Статті

З екранів у реальне життя

«Playmobil: The movie» – новий пригодницький мультфільм, офіційний прокат якого в Україні стартував 30 січня, а 28 січня відбувся допрем’єрний показ анімаційної стрічки для клієнтів Порше Центру Дніпро. Маленькі гості та їхні батьки сповна поринули у світ лего-героїв, отримавши яскраві емоції від анімаційної програми, мали змогу поспілкуватись у сімейній атмосфері Porsche, а також першими побачити прототип Mission E, що ліг в основу нової моделі електрокара Porsche Taycan. Наразі Porsche Taycan вже є в Порше Центрі Дніпро на тест-драйві.

19.07.2020
об 16:07

Анімація

HBO готується знімати серіал про вакцину від Covid-19

HBO починає розробляти мінісеріал за книгою Брендана Бореля The First Shot, яка розповідає про міжнародні пергони науковців за право першості у розробці вакцини від Covid-19. На сьогодні роман ще не видано, але ось-ось він має з'явитися на полицях книгарень.

31.07.2020
об 12:24

Анімація

Анімаційна стрічка «Лука» розповість про дитячу дружбу

Студія Pixar створить новий анімаційний фільм про пригоди хлопчика на літніх канікулах і його спілкування з морським чудовиськом. В кінотеатрах стрічку планують презентувати у червні 2021 року.

31.07.2020
об 15:37