Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Українські прем'єри: На КМКФ «Молодість» презентують фільм Романа Балаяна

24.08.2020
об 17:57

Сьогодні, 24 серпня, о 19:00 відбудеться прем'єра мелодрами «Ми є. Ми поруч» режисера Романа Балаяна. Головні ролі у фільмі виконали Ахтем Сеітаблаєв та Катерина Молчанова.

Після значної перерви у зйомках режисер Роман Балаян в рамках 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» презентує історію відчаю, страждання та кохання хірурга Олексія та янгола Марії Анни (Маріанни). Нова чорно-біла стрічка режисера називається «Ми є. Ми поруч».

«Історію Олексія і Маріанни у 90-му році я вигадав на пішохідному мосту в Парижі. Однак тоді це було про янгола-охорогця. Пройшли роки, я запропонував зняти фільм продюсерам, вони мені відповіли, що Люк Бессон вже зняв історію про янгола. Я подивився фільм, зрозумів, що у моєї ідеї з ним нічого спільного немає. Проте вирішив з головної героїні зробити не янгола, а божевільну», – розповів під час презентації РОМАН БАЛАЯН.

Також режисер додає, що створив чорно-білу стрічку, так як це додає виразності кіномові. Довгі двокольорові кадри та короткі діалоги дають можливість глядачеві зануритись в історію без додаткових технічних ефектів.   

«Перед акторами не стояла задача грати в кадрі. Навіть, не вимагав закачати текст, адже, скажу чесно, на знімальному майданчику він змінювався. Взагалі я знімаю не акторів, а їхні типажі. Якщо людина не підходить історії за своїм характером, я не берусь за роботу з нею», – зауважив режисер.

Так, за словами Романа Балаяна, роль Олексія в «Ми є. Ми поруч» мав виконувати Олександр Кобзар, але в його характері він не розгледів тих рис, які бачив у головному героєві свого майбутнього фільму.

Отже, як хірург зустріне божевільного янгола та чим закінчиться їхня історія дізнатися можна буде вже сьогодні ввечері, а також поспілкуватися з творчою групою.

Читайте також:

2020

Форум «Продакш в Україні»: Кейси першого заходу від двох Асоціацій та КМКФ «Молодість»

Чи можна 8 годин поспіль говорити про кіно та рекламу? Звісно, особливо, коли це не просто балачки, а обмін досвідом, презентація нових проєктів та дискурс про нові тенденції, які з’явилися під час карантину.

31.07.2020
об 16:43

Новини

Прем'єра українського трилера: На КМКФ «Молодість» засніжить

Прем'єра повнометражного дебюту режисера Станіслава Капралова відбудеться в рамках 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». В програмі «Спеціальні події» покажуть український трилер Let it Snow. Подія проходитиме в кінотеатрі «Жовтень» 26 серпня.

16.08.2020
об 14:03

Події

КМКФ «Молодість» підготував проєкт «Великі на великому»

На 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» один з найкращих фільмів італійського неореалізму «Ночі Кабірії» Федеріко Фелліні відкриє проєкт Kinove «Великі на великому».

17.08.2020
об 18:28