Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Українські кінолокації представили у Лондоні

14.12.2021
об 13:04

–10 грудня у лондонському Business Design Centre вже всьоме відбулась одна з основних світових подій, присвячених промоції кінолокацій та продакшн-сервісів з усього світу – виставка FOCUS - The Meeting Place for International Production, де представила свої кінолокації і Україна.

Україна вчетверте стала учасницею FOCUS і після карантинної перерви повернулась до Лондона зі стендом, який організувала Українська кіноасоціація за підтримки Держкіно України.

Український національний стенд працював під гаслом #UkraineIsYourDestination і презентував найповнішу інформацію щодо продакшн-потужностей та локацій для зйомок в Україні.

У межах офіційної програми FOCUS 2021 було проведено презентацію "Discover Ukraine: 2021 Incentives and Locations", яка представила міжнародній аудиторії позитивні зміни в українській індустрії аудіовізуального контенту.

Основний фокус було зосереджено на різноманітності українських локацій та ознайомленні із системою кеш-рібейтів. Програма презентації включала загальну та актуальну інформацію про Україну, ключові показники національного кіноринку, кейси успішних на міжнародній арені українських проєктів, інформацію про систему державного фінансування, інфраструктуру, основних гравців ринку, локації, останні досягнення індустрії та переваги організації зйомок в Україні. Аудиторії презентували також проєкти, реалізовані Українською Кіноасоціацією за підтримки Держкіно – Експедиції локаціями для зйомок в Україні 2020 та 2021 років, під час яких разом із провідними українськими локейшн-менеджерами було досліджено сотні локацій, а результати оформлено в зручний каталог-маршрут.

До презентації долучилися представники українських компаній, що мають значний досвід співпраці з міжнародними проєктами. Українських колег підтримав британський копродюсер створеного за підтримки Держкіно шпигунського трилера "Спадок брехні" Марк Фоліньо. Він поділився успішним досвідом фільмування в Україні й дав високу оцінку професійному рівню організації зйомок.

Презентацію України відвідали близько півсотні міжнародних продюсерів та представників продакшенів, а організатори відзначили помітний інтерес відвідувачів виставки до українського заходу.

Джерело: FOCUS - The Meeting Place for International Production

Читайте також:

Новини

Розпочався прийом заявок на участь у третьому “Сценарному пітчингу”

Відкрито приймання заявок на участь у третьому конкурсі “Сценарний пітчинг”, що проходитиме у період 3-4 лютого у форматі Zoom-конференції. Заявки від сценаристів приймаються з 9 грудня до 11 січня. До участі запрошуються як професійні сценаристи, так і початківці, які мають оригінальні ідеї сценарію.

09.12.2021
об 16:46

Новини

Docudays UA відкриває прийом заявок для українських документалістів на участь у шоукейсі Ukrainian Doc Preview

Уже вчетверте Docudays UA відкриває для українських документалістів та документалісток прийом заявок на участь у шоукейсі Ukrainian Doc Preview. У березні, під час 19 Docudays UA, відбудеться презентація документальних повнометражних фільмів, які перебувають на стадії виробництва або поствиробництва. У результаті презентації експерти оберуть переможців Ukrainian Doc Preview, які традиційно отримають низку нагород.

10.12.2021
об 16:43

Новини

Завершилися зйомки фільму «La Palisiada» у жанрі пострадянського нуару

Завершилися зйомки фільму «Ля Палісіада» – повнометражного дебюту призера українських та міжнародних кінофестивалів Філіпа Сотниченка. Події кінострічки у жанрі “пострадянський нуар” розгортаються у 1996-му році, за кілька місяців до підписання протоколу №6 Європейської конвенції з прав людини. Протокол передбачав відмову від смертної кари, яка дісталася Україні в спадок від СРСР.

13.12.2021
об 18:03